Чари листя хрону: витягають сіль прямо через пори шкіри

Хрін – багаторічна рослина, яка відноситься до сімейства капустяних. Продукт має середземноморське походження, тому може похвалитися яскравим латинською назвою Armoracia.

Пізніше хрін знайшов популярність на Русі, де використовувався і як магічний продукт, і як необхідний елемент весільних обрядів. Джерело

Але практичне застосування знайшлося не тільки кореню хрону, який сьогодні широко використовується як прянощі, а й листю.

Серед іншої харчової зелені листя хрону виділяються величезною поживністю. Вони містять вітаміни групи B, а також C, Е і PP. Крім того, в них багато калію, кальцію, магнію, сірки, селену. А концентрація аскорбінової кислоти дасть фору навіть лимону і чорній смородині.

Присутність фітонцидів дозволяє використовувати листя хрону для захисту від шкідливих мікроорганізмів. Причому концентрація фітонцидів настільки велика, що навіть сушене листя має бактерицидний ефект. Досвідчені господині використовують їх в домашніх закрутках.

А ще лікувальні властивості листя хрону позбавлять тебе від небезпечних сольових відкладень. Для цього проведи таку процедуру. Перед сном візьми 2 великих листка хрону, окуни їх в окріп, потім поклади на спину і прив’яжи тканиною. Якщо відчуваєш несильне печіння, це нормально. Опіки при такому компресі неможливі.

Вранці акуратно відв’яжи тканину і зніми листя. Вони увібрали сіль з організму і якщо її було багато, то можуть навіть розсипатися відразу. Визнач, в яких місцях тіла найбільше солі. Повторюй процедуру з компресом до тих пір, поки на листках не припинить з’являтися сіль.

Взагалі листя хрону унікальне тим, що витягує сольові відкладення прямо через пори шкіри. Тому не користуватися такою здатністю доступного продукту просто нерозумно. Не дарма сільські знахарки часто застосовували лікування листям хрону .

Настоянка з листя хрону допомагає від болю в спині і суглобах. Засіб робиться з молодого, зеленого листя, яке просто складається в скляну банку і заливається спиртом (або горілкою). Суміш настоюється дві доби в темному прохолодному місці, після чого нею можна натирати хворі місця. Допомагає і від ниючого болю в суглобах.

Проблеми з м’язами і суглобами можуть початися в будь-якому віці. Але навіть коли традиційна медицина не може дати швидкий позитивний результат, можна звернутися до перевірених рецептів і зробити натуральну мазь від ниючих суглобів.

Що стосується хрону, то господині ставляться до нього по-різному. Хтось не може розвести цю рослину на власній земляній ділянці, а хтось не може вивести. Але ніхто не стане сперечатися, що хрін є найкориснішим продуктом , якому можна знайти масу застосувань.

А як ти борешся з болем в м’язах і суглобах?