“Четверо чекали його біля під’їзду”: Напали на одного з антикорупційних активістів, дізнайтесь подробиці

Сьогодні, приблизно о 20:30 було скоєно напад на активіста Стоп Корупції в Чернівцях Valera Airinii. Четверо чекали його біля під’їзду, передає Корупція.Інфо

У одного була монтіровка, в іншого металева труба. Врятувало Валерія те, що він вміє постояти за себе – повалив одного з нападників і кинувся бігти.

На ситуацію звернули увагу перехожі – нападники накивали п’ятами. Зараз Валерій в лікарні. З ним поруч Микола Петіченко – якщо є запитання телефонуйте йому. У Валерія струс мозку і множинні забої.

Валерій з Колею багатьом перейшли дорогу. І головному митнику області Салогор Микиті Леонтійович, і прокурору Мустецову, і контрабандистам, які заодно з місцевими правоохоронцями. Нещодавно ми були з Валерієм у керівництва НАБУ і ГПУ – з приводу корупції в Чернівецькій області. Днями Валерій планував провести прес-конференцію, обдзвонював журналістів. Будемо з’ясовувати, хто замовник.

Ми здогадуємося, хто саме з перерахованих вище міг замовити активіста. Тим більше що одного з нападників Валерій впізнав. Команда «СтопКора» готується до екстреного виїзду до Чернівців. Прохання репост!