Чоловік приїхав на три дні раніше. А там… Майже як у відомих анекдотах

Подружжя Казакови викликали повагу і симпатію оточуючих, передає Ukr.Media. Вона була яскравою довгоногою блондинкою, на подив усміхненою і балакучою, що вигідно вирізняло її з-поміж інших красивих жінок. Він — кремезний моряк, з карими очима і привітною посмішкою.

Скрізь ходили, немов школярі, тримаючись за руки і обдаровуючи один одного закоханими поглядами. Одним словом, ідилія.

З роками почуття Казакових не тільки не охололи, але, здавалося, міцніли на заздрість сусідам. І хоч їх любили всі, але дивувалися, як подружжя навіть обходяться без сварок.

Але Толя почав все частіше поглядати по сторонах. Ні, не для того, щоб змінити дружині. Стала його все частіше відвідувати вічна супутниця сімейного щастя — ревнощі. Але був він по природі людиною стриманою і розважливою, тому свої страхи і передчуття тримав при собі, не дозволяв їм вихлюпуватися на оточуючих.

Тільки шкільний друг Сергій знав про душевних метаннях бравого моряка. Але довіряти словам такого друга було не дуже обачно. Його кохана пішла ще пару років тому і зараз проживає десь у далеких краях з новим супутником. А Серьога все страждає, але сміється так іронічно посміхається при слові «вірність».

Може, бурі в душі Анатолія і далі б вирували, особливо коли він помічав захоплені погляди сусідів, товаришів по службі, так і просто незнайомих, спрямовані на його дружину. Але момент розв’язки наближався, адже сумніви в душі моряка все набрякали і розгорялися, як пожежа в паливному відсіку «Титаніка».

Але ось корабель Анатолія відправився в контрольний рейс за звичною і відпрацьованою схемою — 10 днів трясіння і нервів, 10 ночей без сну. Він попрощався з дружиною, поцілував синочка і відправився віддавати борг батьківщині.

Робота механіком не давала розслабитися. Примхлива підводила техніка раз за разом. Тим більш прикро було вже на сьомий день отримати наказ про повернення на базу через критичних технічних неполадок.

Єдине, що додавало бадьорості змученому й злому Толі, так це теплі обійми дружини, які були ближче на цілих три дні. І по дорозі додому він щосили малював в уяві приємні картини.

Годинник показував далеко за північ, коли Анатолій зупинився перед рідними дверима. «Мої ж усі сплять…» — майнуло в голові. Уява відразу намалювала картину, як він обережно відчиняє двері, пробирається мов злодюжка до спальні і лягає в нагріте ліжко до коханої. «От же зрадіє!»

Не дарма Толя був непоганим механіком — замок піддався без найменшого скрипу. До його розчарування, дружина, схоже, не спала: крізь нещільно причинені двері спальні пробивалася тьмяна смужка світла — горів нічник.

На душі стало тривожно. Толя навшпиньки підійшов до дверей і побачив картину, якої не бачив, і в страшних снах. Розсипавши по подушці білі кучері, на ліжку лежала жінка, а все інше ховалося за широкою спиною голого мужика, що б’ється в ритмічних судомах. А вона стогнала так, як він ніколи і не чув.

Світ звалився. Таке в протоколах значиться як «важкий душевний стан». Ні кобури, ні кортика під рукою не було. Толя кинувся на кухню. Відчинив подарований на весілля сервіз і вихопив мельхіорову вилку. Ще мить, і він, не віддаючи звіту у своїх діях, розмахнувся і твердою офіцерською рукою направив знаряддя в ціль.

Описавши коротку дугу, вилка смачно вп’ялася між двох ляжек ненаситного коханця. Різкий крик розірвав тишу. Дід-ветеран, пережив блокаду Ленінграда приїхав у гості до сина, поверхом нижче наших подій, схопився як за сирени і підняв на ноги сім’ю. У сусідів зверху діти рясно опісали ліжечка і продовжували тривожно плескати очима до самого ранку.

Позбавивши знаряддя в задньому проході крушителя сімейного щастя, Анатолій вийшов у коридор, прикидаючи, як нажрется в мотлох з Сережкою, а завтра приїде за речами. Рідна квартира в одну мить стала чужою.

У передпокої вже горіло світло. «Андрійко прокинувся», — поморщився ображений чоловік. Але його чекала дружина Лариса. В халатику і з рушником на голові. Домашня, спокуслива і трохи налякана.

«А там тоді хто?» — нарешті вказав він тремтячою рукою в бік спальні.

«Твій Костик з Анею приїхали, я влаштувала їх у спальні, а сама перебралася до Андрюшки. А зараз милася. Вдень в душі натиск слабкий, а вночі… Так що у них сталося?!»

І тут в голові Анатолія з далекого кута пам’яті сплив розмова з братом, який збирався приїхати погостювати. І приїхав. Без попередження, як завжди.

Насилу витягаючи вилку з філейної частини Костянтина Павловича, хірург військового госпіталю не переставав захоплюватися богатирським ударом. Завершивши операцію, він заявив: «Ну, голубчику, геморой вам не страшний. Там у вас повний порядок. Цей нафтопровід».

А потім трохи подумавши, записав у журналі, що пацієнт сів на цвях. Сидіти на стільці Кості було дуже боляче. А коли ходив по великій нужді, то повертався з червонуватими і вологими очима. Він і зараз здригається, згадуючи час, коли унітаз здавався йому електричним стільцем.

Дружина Кості відбулася переляком і навіть пробачила ревнивого родича. Але ось їхати до нього в гості вже не поспішала. Та й Костя в рідкісних візитах до старшого братика заздалегідь попереджав про терміни приїзду.

Життя тривало, сонце світило, кораблі йшли в морські подорожі. Анатолій з коханою Ларисою прогулювалися по набережній, тримаючись за руки. Але здається, жадібні погляди оточуючих на красуню-дружину вже не поранили його душу.
джерело