Чому будинок, в якому немає порядку, завжди буде притягувати неприємності

Безлад буває в кожному будинку, це не означає, що люди, які у ньому живуть – ледарі. Просто іноді це тимчасовий стан, викликаний цейтнотом. А іноді, на жаль, явище постійне. І тоді вже варта бити на сполох, адже будинок, в якому немає порядку, завжди буде притягувати неприємності й біди. Причому з цього приводу і фен-шуй, і фахівці біоенергетики, і навіть психологи єдині в думці.

 

Безлад в передпокої

 

Починати необхідно з передпокою, відповідно до фен-шуй, це – центральна магістраль будинку. Нескладно здогадатися, що «затори» на цій дорозі – мотлох, старий одяг і взуття, завалені антресолі, зламані велосипеди і візки – добра не принесуть. У будинку будуть постійні сварки, нестача грошей, домочадці всіма силами прагнуть втекти з такого будинку. Але варто «розгребти» антресолі, викинути непотрібні й зламані речі, прибрати в шафу несезонний одяг і взуття – словом, «звільнити дорогу» щастю, як воно не забуде постукати у ваш будинок.

Безлад у ванній

Недарма кажуть: «ванна – обличчя господині дому». І якщо ця кімната брудна, на стінах мильні розводи, всюди розкидані пляшечки з косметикою, а рушники несвіжі – у наявності комплекс неповноцінності у «берегині вогнища». У жінки з нормальною самооцінкою, яка задоволена собою і життям, ванна кімната завжди буде сяяти. А адже саме з неї починається день, тому, яка обстановка у ванній, так і день пройде.

Туалет

Туалет – «комора» нашої свідомості й душі, туди ми несвідомо поміщаємо те, що хочеться забути. І чим більше сміття в «куточку думок», тим більше у нас прихованих скелетів у житті. Але спроби приховати ганебні подробиці життя обертаються похованою проникливістю й інтуїцією. А воно вам треба? Не збираєте образи і проблеми, краще «змийте» їх в унітаз!

Безлад на кухні

Кухня – джерело достатку, енергії і благополуччя, це – серце будинку. Адже наш стан залежить не тільки від того, що ми їмо, але і від настрою того, хто їжу приготував. Якщо на кухні повно мотлоху, порожніх банок і пляшок, на поличках і в шафках «дідько ногу зломить», не дивуйтеся, що не можете впоратися із зайвою вагою. Очистіть приміщення – і у вашому житті відкриється потік благополуччя, як фінансового, так і особистого. Їжа повинна готуватися в чистоті, затишку, серед тепла і світла, тоді й приносити вона буде користь, а не шкоду.

Вітальня

Ця кімната – обличчя будинку, в ній приймають гостей. Саме вона відповідає за зв’язок з усім іншим світом, це показник того, як бачать ваше життя друзі та близькі. Безлад у вітальні призведе до сварок, непорозумінь між вами і друзями, рідними … І, врешті-решт, призведе до самотності й почуття відчуження і непотрібності. Вітальня повинна «залучати» у ваш будинок хороших людей, а разом з ними – і щастя. Не варто занадто захаращувати її, це може викликати скутість у стосунках з людьми, чим більше світла у вітальні – тим краще.

Спальня

Це – найінтимніше приміщення, якщо хочете – «кузня» вашого особистого щастя. Безлад в цій кімнаті може призвести до безсоння, сварок з коханою людиною, проблемами в інтимній сфері. Фахівці радять прибрати зі спальні все, що не має прямого відношення до сну і сексу. Навіть настільки звичні телевізор і комп’ютер тут абсолютно зайві. Спальня повинна наближати думки про спокій і любов.

Як бачите, навіть безневинний невеличкий безлад може обернутися для вас великими неприємностями. А якщо вони вже увійшли у ваше життя, терміново звільняйте будинок від непотрібного мотлоху! Без жалю розлучайтеся з речами, які довго лежать без діла.

На звільнений простір потоком піде позитивна енергія і благополуччя, а це набагато важливіше, ніж чайник, який ось уже п’ять років чекає на ремонт, вірно?

джерело