Чому українців закликали не планувати поїздки за кордон. У міграційній службі зробили заяву

Державна міграційна служба закликала українців не планувати зарубіжні поїздки без наявності чинного закордонного паспорта. Про це заявили в прес-службі ДМС, передає

“Зараз затримка у видачі триває, тому міграційна служба в черговий раз звертається до громадян з попередженням і радою жодним чином не планувати закордонну подорож, не маючи на руках чинного паспорта для виїзду за кордон, не звертатися до будь-яких посередників, які обіцяють будь-які терміни виготовлення паспорта “, – випливає з повідомлення.

Відзначається, що на поліграфічному комбінаті “Україна” розпочато планову заміну сертифікатів, яка спричинить необхідність оновлення дати та повторного відправлення даних для персоналізації паспортів, які раніше відправлялися міграційною службою.

“Дані будуть відвантажуватися протягом декількох днів, але передача буде здійснюватися в тому ж порядку, в якому ці дані відвантажувалися раніше. Після повторного направлення в онлайн-сервісі” Перевірка оформлення паспорта “зміниться дата відправки даних на персоналізацію, але це жодним чином не вплине ні на черговість, ні на термін персоналізації “, – додали в ГМС.

Популярне: “Після такої« заказухи »на виконавця …”: Скандал Винника з 1 + 1, продюсер співака заявив про суд

Також в міграційній службі відзначили, що в січні 2018 року на поліграфкомбінаті “Україна” запланований запуск додаткової лінії персоналізації паспортів, завдяки чому протягом найближчих місяців поступово відновиться планова видача закордонних паспортів терміном до 7 або 20 робочих днів, в залежності від суми сплаченого адміністративного збору.

джерело