Чотири солодкі, соковиті і невибагливі сорти моркви для вирощування

Доброго дня шановні читачі та гості сайту Вакурат. В даному матеріалі ми розповімо вам про солодкі, соковиті, невибагливі і смачні сорти моркви.

Морква важливий і потрібний овоч на нашому городі. Вона компонент багатьох страв, консервацій. Свіжою морквиною люблять похрумтіти не тільки діти, а й дорослі. Вибираючи, який сорт моркви посадити, ми орієнтуємося на кілька показників.

Пише Вакурат із частковим використанням матеріалів інформаційного ресурсу “Люблю свою дачу”

По-перше, дуже важливий смак моркви, по-друге те, як вона зберігається, по-третє якого розміру і форми зростає.

Морквина досить невибагливий овоч. Якщо земля добре підготовлена ​​і удобрена, то догляд потрібен мінімальний. Вчасно прополоти і полити.

Мої діти люблять, щоб морквина була солодкою. Саме солодка морква найкорисніша, в ній найбільше мистититься вітамінів. Експериментуючи, пробуючи різні сорти моркви, я склала для себе щось на зразок списку смачної моркви, яка до того ж дуже голосно хрумтить і добре зберігається.

Нантська

Напевно немає такої людини, якій могла б не сподобатися “Нантська” морква. Її садять практично всі городники. Скільки я себе знаю, як дачника-городника, стільки і саджу цю моркву. Плоди завжди рівні, великі.

Морква “Нантська”.

Росте вона не тільки вниз, але і вгору, тому іноді доводиться навіть присипати її, як би підсапуючи. Зберігається довго. На смак соковита і дуже солодка. Діти завжди з задоволенням її гризуть.

Флакке

У цього сорту на подив однакові плоди, хоч на виставку. Однією з переваг, якою виділяється морква серед родичів, є маленька серцевина, яку не особливо люблять любителі свіжої моркви. Плоди насичені солодкістю. У сорті цієї морквини підвищений вміст настільки корисного каротину. Плоди відмінно зберігаються, не вимагаючи якихось особливих умов.

Морква “Флакке”.

Імператор

Це пізній сорт моркви. Зазвичай пізні сорти садять, бо їх можна довго зберігати. Можна, звичайно, але і їсти свіжим цей сорт приємно. Моркву можна вважати універсальною. Її можна застосовувати в будь-якій консервації, їсти свіжою і зберігати. Є ще одна незаперечна перевага у “Імператора”, це стійкість плодів до розтріскування. При будь- якій волозі, при кожній затримці зняття врожаю, плоди ніколи не розтріскуються.

Медова

Ще один сорт, який дуже люблять діти. Плоди дуже солодкі, про що говорить і назва моркви. Маленька серцевина додає дитячої любові плоду. “Медова” морква стійка до різних захворювань. Плоди цього сорта завжди рівні, з затупленим носиком.

З великої різноманітності насіння моркви, завжди купую щось з перерахованих сортів. Щороку вирощую солодку, соковиту морквину, яка відмінно йде в салати, в страви, та й просто свіжою її їмо.

Редакція сайту Вакурат бажає всім гарних урожаїв! Ми вдячні вам за те, що читаєте нас. Наша команда старається зробити вміст нашого сайту максимально корисним для вас!