Чудо-засіб всього з 2 інгредієнтів для очищення тіла від жирових і паразитних відкладень! Доведено вченими!

У недавніх медичних дослідженнях було встановлено, що у 85% дорослого населення Північної Америки в кишечнику живе хоча б одна форма паразита.

Хоч і гігієна в сучасному світі значно покращилася, проблема зараження паразитами все ще залишається актуальною!, передає Ukr.Media.

У недавніх медичних дослідженнях було встановлено, що у 85% дорослого населення Північної Америки в кишечнику живе хоча б одна форма паразита. Деякі дослідники вважають, що ця цифра досягає 95%.

Сила здоров’я і краси в натуральних рецептах!

Паразити живуть у товстій кишці і впливають на здоров’я всього тіла. При паразитарних зараженні відзначається здуття живота, діарея, запор, алергічні реакції, анемія, шкірні прояви, хронічна втома, різке збільшення ваги, порушення сну, біль у суглобах і м’язах, зниження активності імунної системи і т. д. Якщо не лікувати, паразити здатні привести до широкого спектру проблем зі здоров’ям, від легких до серйозних і хронічних станів.

Проблема зараження паразитами пов’язана з таким частим порушенням здоров’я, як ожиріння. На думку багатьох експертів, якщо у вашому раціоні присутня надлишок солодких продуктів, кишечник наповнюється слизом, створюючи ідеальні умови для процвітання паразитів. Рецепт, представлений нижче, дуже ефективний для видалення як жирових, так і паразитарних відкладень. Обов’язково спробуйте!

Інгредієнти:

100 г лляного насіння

10 г гвоздики

Ці 2 продукту слід подрібнити в порошок і застосовувати наступним чином: протягом 3-х днів поспіль вживайте разом з сніданком 2 ст. ложки порошку, запиваючи склянкою води. Рекомендується зробити перерву на 3 дні і повторити знову триденний прийом цього чудесного порошку.

джерело