Чистимо оцтом і ще 5 способів, як доглядати за угами взимку

>Сіль і інші реагенти на дорогах взимку – справжнє випробування для нашої взуття, а особливо страждають уггі
id=”M369452Composite621772″>
class=”mgbox”>
class=”mgline teaser-57282872 type-w”>
class=”submit_domain”>
class=”submit”>< class=”resize-sensor hash_-1631121990″>
class=”resize-sensor-expand”>
class=”resize-sensor-shrink”>


Підпишіться на новини «UkrMedia» в FacebookTwitter або Google+

Сильно намочила в калюжах (несподіване потепління за день до -10 до +3), попрала в машинці (ні в якому разі так не роби!) або висушила на батареї — можна викидати. Як правильно чистити уггі взимку, щоб вони були як нові, читай в нашій статті.
Спеціальна щітка
<
Спочатку треба струсити всю бруд з поверхні угг. Для цього тобі знадобиться щітка для замші (вона, звичайно, повинна бути чистою). Акуратно видаляєш бруд, щоб підняти ворсинки тканини, і вже потім переходиш до водних процедур.
Вода — всьому голова!

Уггі можна прати в машинці, хоча є виключення: можна скласти їх в бавовняний пакет, туго його зав’язати і включити режим «шерсть», але ніякої гарантії, що після цього експерименту ти зможеш їх надіти, немає. Краще звернемося до перевіреного способу — вологою ганчіркою протри поверхню.
>Сушка<

Тільки пам’ятай, найголовніше умова для сушіння — кімнатна температура. Тому прибирай уггі подалі від джерела тепла (батареї або обігрівача), інакше залишаться розводи! Якщо чистка була ґрунтовною і поверхня чобіт дуже вологий, то обов’язково помісти всередину угг зім’яту газету або паперові рушники.
При чому тут оцет?< >Оцет — кращий засіб у боротьбі з плямами від солі і реагентів, якщо під руками не виявилося спеціального крему. Отже, змішуємо в рівних пропорціях чотири столові ложки 7% оцту і п’ять столових ложок води. Протираємо чоботи, потім ще раз ретельно проходимся чистою вологою ганчіркою, щоб видалити розчин, і ставимо сушити.

>Запах? Не, не чули!
>
Хоча фахівці не рекомендують часто носити уггі, але як же в них зручно всю зиму не хочеться з них вилазити. При частій шкарпетці, звичайно, може з’явитися неприємний запах (ж ноги потіють). Можна використовувати спеціальний спрей або взяти ложку соди, помістити всередині, затиснути халяву чобота рукою і гарненько струснути. Залиш чоботи на ніч, а потім переверни і витряхни всю харчову соду.

Виводимо плями від масла

джерело