Чим підгодувати полуницю під час цвітіння, для багатого врожаю

У городі все набирає обертів. Не тільки роботи по городу, а й самі рослини вже стають схожими на те, чим вони повинні бути. Потроху зацвітає полуниця-суниця. І ось тут-то важливо не пропустити момент і підгодувати її.

Особливо важлива підгодівля для ремонтантної полуниці. Вона дає плоди постійно, тому харчування їй теж потрібно більше, ніж звичайній.

Можна обійтися без хімії і зробити прекрасні підгодівлі самостійно. У цьому випадку ваші ягідки будуть абсолютно безпечні і корисні з точки зору екології.

Найпоширеніша підгодівля – на дріжджах. Полуниця після неї дійсно плодоносить «як на дріжджах». Щоб зробити найпростішу з усіх можливих, потрібно взяти 1 кг свіжих дріжджів, розвести їх в 5-ти літрах води. Поставити в тепле місце на добу, щоб дріжджі забродили. Для хорошого бродіння можна додати пару ложечок цукру. На відро води додається всього півлітра готового дріжджового настою. Під кожен кущик потрібно вилити 500мл підгодівлі.

Наступна не менше корисна підгодівля готується на попелі. На 5 літрів води – 5 склянок попелу. Попіл заливається окропом, розмішується і настоюється поки вода повністю охолоне. Потім цей настій процідіть і полийте кожен кущик. На один кущ – одна півлітрова баночка настою.

Якщо ви встигли рано замочити пташиний послід, то і ця підгодівля підійде для полуниці. На 1 кг курячого посліду, потрібно 20 літрів води. Потрібен час, щоб послід перебродив, це приблизно 10 днів. Після того, як настій перестане пінитися, на відро води додаємо по півлітра настою і поливаємо полуницю. Досить все тих же півлітра.

Не варто забувати про те, що навіть такі безпечні підгодівлі не вносяться в суху землю. Якщо на завтра у вас намічено підживлення рослин, то сьогодні обов’язково полийте їх. Підгодована під час цвітіння полуниця-суниця обов’язково порадує вас великими ягодами.