Чим підгодувати цибулю в кінці весни для здорової і великої головки

Всю весну аж до початку червня у цибулі формується зелень. Щоб підтримати її розвиток в цей час, внесіть добрива з великим вмістом азоту. Але тут є свої нюанси.

Якщо в кінці весни зелень велика і здорова, то можна зробити висновок, що цибуля отримала досить азоту, і в ньому не потребує. Надмірна наявність азоту в ґрунті призведе тільки до накопичення нітратів.

Підживлення для листя цибулі

Якщо ж навпаки, листя недорозвинені з жовтими плямами, то це явний сигнал нестачі азоту. Треба годувати!

Нижче ми описали три варіанти підгодівлі цибулі (для розвитку її листя).

Кращим азотним добривом був і залишається гній. Розбавте його 1/10 з водою і дайте настоятися тиждень в теплому місці. У день підгодівлі цей настій ще раз потрібно розбавити в пропорції 1/5. Підживлення готове.

Ще один варіант, але вже з кінським гноєм . Потрібно розбавити 1 літр гною з 20 літрами води. Через тиждень отриману суміш розбавляють водою в пропорції 1/10.

Пташиний послід також хороший для підгодівлі цибулі, розбавляємо його в воді 1/25, правда настоювати пташиний послід потрібно довше – близько двох тижнів.

Підживлення для головки цибулі (якщо з бадиллям все добре)

На початку літа, для формування головки цибулі слід застосовувати калійні і фосфорні добрива. Ми рекомендуємо використовувати підгодівлю під назвою нітрофоска . Розбавте в десяти літрах води 30г. добрива і полийте цибулю між рядів.

Перевірений спосіб

Попіл є традиційним джерелом калію, фосфору і кальцію . Подрібніть її і розбавте 250г попелу в відрі води. Можна зробити ще простіше: акуратно посипте цибулю попелом, а потім рясно полийте його, щоб попіл увійшов в грунт.