Чим та коли підживити перший раз моркву, щоб отримати великий урожай

Вирощуючи моркву на своїй ділянці, багато дачників в наслідок отримують мізерний, “рогатий” або пошкоджений шкідниками урожай.

Звичайно віддавши стільки сил і часу цій культурі і в підсумку нічого не одержати – до болю прикро. Тому щоб такого не сталося, потрібно перед посівом моркви грядку добре продезинфікувати від шкідників, які чекають свого “обіду” в землі і внести борну підгодівлю.

Перед посівом моркви не має значення за день або в той же день добре розпушену грядку передбачувану для посіву моркви потрібно добре пролити розчином марганцівки. Якщо марганцівки немає в наявності, то її можна замінити перекисом водню.

Після того як грунт просочиться розчином марганцівки, можна приступати до посіву насіння.

Яким способом ви будете висівати моркву, значення не має,ми рекомендуємо змішувати насіння в киселі, і потім переносити на грядку, але проріджувати її важливо починати якомога раніше.

Поки сходи не з’явилися, грядку полийте звичайною, відстояною водою щодня. Але після появи сходів, внесіть борну підгодівлю і скоротіть полив.

У пошуки вологи, коріння моркви почнуть активно тягнутися углиб, а значить така морква виросте великою і рівною.

Для приготування підгодівлі знадобиться 3 гр борної кислоти змішати в невеликій кількості води і вилити весь вміст у відро 10 л води.

Підживлення вносити по вологій землі. Борна підгодівля дає активний поштовх рослині, від чого культура починає швидко нарощувати масу, виростає великою, смачною і соковитою.

Урожай після такої підгодівлі завжди високий.