Чим варто полити томати після висадки в грунт, щоб вони дали щедрий урожай

Якщо ви уважно стежите за своїми дачними володіннями і хочете отримати хороший урожай, то рекомендуємо не забувати про повноцінний догляд. Сьогодні хочемо поговорити, про правильну висадку розсади у відкритий грунт, а саме про подальший захисту рослин від в’янення, загибелі через сильний стрес.

Важливо пам’ятати, що після пересадки молодих паростків часто відбувається пошкодження кореневої системи, тому вони часто гинуть без видимої причини

Якщо ви хочете, щоб розсада швидко прижилася на новому місці, то не можна просто її пересадити у відкритий грунт і забути. Щоб рослини швидше відновилися, набрали поживні речовини, зміцнилися, пропонуємо застосовувати одну просту хитрість, яка доступна всім дачникам.

Досвідчені дачники і садівники знають, який вплив надає на рослини звичайна янтарна кислота. Вона насичує їх корисними речовинами, робить структуру розсади міцною, сприяє накопиченню необхідної біомаси. Також багатьох обрадує той факт, що янтарна кислота є бюджетним засобом.

В одній таблетці є 0,1 грам активного компонента. На 10 літрів потрібно близько 2-3 грамів якщо перерахувати в кількості таблеток, то виходить 20-30 штук. Для початку таблетки варто розчинити в 1 літрі теплої води, а після отриману рідину варто довести до 10 літрів.

Готовий розчин рекомендується застосовувати для поливу рослин в грядках. Його краще використовувати під час поливу, так він швидше пошириться по всій рослині і наситить її необхідними компонентами. Використовувати розчин з янтарною кислотою можна протягом всього періоду вегетації рослин.

А через 20-25 днів після висадки розсади у відкритий грунт можна провести першу кореневу підгодівлю. Для цих цілей можна використовувати комплексне добриво, наприклад, нітроамофоску.