Cильна молитва до покpoвителя української землі Володимира, яку потрібно прочитати кожному християнину

Святий князю Володимире! Через Тебе звертаємося і молимо Бога про всі потреби нашого народу і свої власні. Ти охрестив Русь-Україну в ім’я Пресвятої Тройці. За матеріалами

Тож, святий наш покpoвителю, зглянься на наші мольби та моління всього нашого народу і, як колись – живучи на землі, так і тепер, прославлений у небі, разом з нами молися Господеві за нас.

Молися, найперше, щоб увесь наш нарід, яким ти колись управляв, у правдивому мирі, злагоді і братній любові, нарешті, з’єднався в одній спільноті Божого люду і визнавав та належно сповняв одну Христову віру, яку ти – з волі і промислу Господніх – у тоді єдиній Вселенській Православній Апостольській Церкві прийняв і в якій ти себе освятив.

Молися, щоб заповідь любови до Бога і ближніх завжди була вказівкою нашому народові у громадському житті. Живе наш нарід серед важких дочасних випробувань, тож молимо тебе, заступнику й покpoвителю української землі, опріч із нами вставляйся за нас до Бога і випроси нам Його благословення й необхідні благодаті в дочасних потребах. Святий Володимире, будь нам великим опікуном і заступником у небі, як був ти печаливим князем нашим на землі. Амінь.

Источник