“Дамо всім і швидко!” “Сепаратистський” новорічний вогник “Інтера” розлютив українців

Новорічний концерт на українському телеканалі “Інтер” викликав справжнє обурення серед користувачів. Вони вже охрестили вогник “сепаратистським”.

Як відомо, для виступу в новорічну ніч були запрошені українські виконавці, які відомі своєю проросійською орієнтацією. Серед них – Ані Лорак, Світлана Лобода, Таїсія Повалій.

“Перемикав у тещі в гостях телеканали (вдома телебачення немає років п’ять) і тут ось таке. Бля*ь продажна співає і танцює. Тьху і перемкнув…” – написав відомий український політолог Олексій Голобуцький.

Решта користувачів теж не жаліла слів для вираження свого обурення: “Інтер взагалі вже ох*інів” і т. д.

Як повідомлялося, у минулі роки навколо телеканалу “Інтер” уже виникали гучні скандали через показ у новорічну ніч передачі “Блакитний вогник” із представниками російської попси та “посібниками окупантів”.

Додамо, Телеканал “Інтер” спровокував гучний скандал, запросивши на свій новорічний концерт артистів, які активно гастролюють в Росії

Про це заявив відомий медіа-експерт і блогер Олексій Мінаков, закликаючи уряд і СБУ відреагувати на дії телеканалу.

“Ніколи такого не було і ось знову … З року в рік телеканал” Інтер “вигодовує мільйони українців в новорічну ніч пропагандою совкових і ностальгічних цінностей. Особливе роздратування викликає участь одіозних виконавців – не виключенням стане і чергове 31 грудня.” Великий новорічний концерт “На Інтер – Головна ялинка країни “буде за участю Софії Ротару, Ані Лорак, Світлани Лободи, Таїсії Повалій, Alekseev. Ну, чесно, доки? “- пише Мінаков.

джерело