Дебати на межі зриву: тільки що у Порошенка заявили про “дивне” в аналізах Зеленського

У штабі Петра Порошенка заявили, що Володимир Зеленський не виконав обіцянки щодо здачі аналізів

Про це оголосив спікер штабу Олег Медведєв. Він зазначив, що лідер «Кварталу 95», який раніше сам запропонував, щоб кандидати в президенти пройшли перевірку на алкогольну і наркозалежність перед дебатами, не надав всі необхідні біоматеріали.

«Від імені штабу уповноважений заявити, що штаб Петра Порошенка ще раз рекомендує Володимиру Зеленському зрозуміти, що передвиборна кампанія – це не шоу і не зйомки в кіно…Він повинен здавати аналізи не жартома, а всерйоз, і не вибірково», – підкреслив Медведєв.

Він вважає, що небажання Зеленського здати всі аналізи викликає зайві питання. Медведєв підкреслив, що мова йде про те, що Зеленський не здав волосся, аналіз якого є ключовим дослідженням для виявлення слідів наркотичних речовин в організмі. У зв’язку з цим представник Порошенка порадив його опонентові здати необхідні аналізи.

«Відлити трохи крові на сувеніри своїм прихильникам не означає серйозно здати аналізи на алкогольну і наркотичну залежність, як це передбачено діючими медичними протоколами», – заявив Медведєв.

Джерело