ДЕНЬ, ВДАВСЯ! З ВАШИНГТОНА ДОБРІ НОВИНИ ЩОДО УКРАЇНИ

З Вашингтона також добрі новини щодо України.

Меркель аж сіяла. Виглядала, як вперше закохана гімназистка. Вміє курва грати цю роль талановито. Пише prefiks.win

ЗРОЗУМІЛО, що візит Меркель до США відбувся відразу через декілька днів після приїзду до Вашингтона президента Франції Макрона. Тобто, Меркель для США не Перша скрипка! У центрі тем її зустрічі із Трампом – торгівля між країнами, витрати Німеччини на оборону та питання України.

Під час спільної прес-конференції канцлера ФРН Ангели Меркель з президентом США Дональдом Трампом у Вашингтоні Ангела Меркель заявила, що підтримує використання жорстких санкцій щодо Росії для забезпечення територіальної цілісності України.

Таку відповідь Меркель спрокував мій колега в США. Зокрема, він запитав, чи не побоюється вона, що США запроваджують надто жорсткі санкції щодо Росії, які серйозно шкодять німецьким компаніям і підприємствам.

– Ой! Що ви-що ви !!!, – замахала пухкенькими пучками-ручками канцлер Німеччини. “Принцип територіальної цілісності країни, як у випадку України, має бути підтриманий і забезпечений діями”, – заявила Меркель про суть санкцій щодо Росії.

Знаємо-знаємо. За зачиненими дверима Трамп добряче притиснув хвоста цій старій стерві щодо недосплати внесків у бюджет НАТО.

День, вдався! Завтра очікую на ще кращі новини.

Rostyslav Demchuk