Депутати “з’їли” Україну – опубліковано меню Кабміну, за один вечір більше мільйона гривень

В Україні немає ніякої кризи, але в Україні є люди, які вважають, що їм все дозволено за чужі гроші. І дійсно, бюджет – це ж величезна каса, з якою самим хитрим можна списати все, що завгодно. Наприклад, чому б не провести фуршет за гроші, за які можна було б нагодувати величезну кількість людей?

Їдальня Верховної Ради, фото YouTube
Їдальня Верховної Ради, фото YouTube

Наприклад, 16 березня уряд Шмигаля замовив фуршет для Міністерства економічного розвитку і торгівлі. “Поторгували” на 100 тисяч гривень з державного бюджету. Зате який стіл! Тут вам і ікра червона, і креветки тигрові, і млинці з сьомгою в шпинаті, і тайський салат з ростбіфом і багато іншого. А ви коли-небудь пробували тайський салат з ростбіфом? За вас його вже спробували інші.

Однак це ще далеко не найбільший обід для депутатів. Наприклад, 11 березня Кабінет Міністрів “поїв” на 1 мільйон 125 тисяч гривень, щоправда, без деталізації меню. Напевно, там теж на столі була не манна каша з грудочками. Ось така криза в Україні. Як казав Кролик з Вінні-Пуха: “Це все тому що хтось занадто багато їсть”.

Джерело