“Держава оплачуватиме няню та даватиме підгузки”: Гройсман розповів коли українцям чекати змін

Кабінет міністрів буде компенсувати послуги няні сім’ям, у яких мама відмовилася від декрету і вийшла на роботу, передає Корупція.Інфо

Про це повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман на засідання Кабміну.

“У перші місяці потрібно підтримати маму. Дати можливість їй найняти няню, щоб доглядати за дитиною, а самій іти працювати. Ми з органами місцевого самоврядування ухвалюємо важливе рішення – у тих пропорціях, як зараховується до бюджетів податок на доходи фізичних осіб – вводимо поняття муніципальної няні. Це буде працювати з 1 січня. Коли ви наймаєте няню, ми будемо вам компенсувати на цей момент близько 1,5 тисячі гривень кожного місяця”, – сказав глава уряду.

 

Крім цього, при народженні дитини батькам у пологовому будинку даватимуть “пакунок малюка”. У ньому будуть дитячі серветки, пелюшки, присипка, соска, підгузки та інші необхідні для догляду за немовлям предмети. Вартість наповнення його – 5 тис. грн.

“Він зібраний з любов’ю, щоб на перших етапах життя у родини було все необхідне, щоб доглядати дитинку. Це буде коробка із якісним наповненням”, – зазначив Гройсман.

 

Популярне: Тривалі вихідні і зростання тарифів: Що готують для українців вже з 1 червня

Нагадаємо, минулого року прем’єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв українцям на 2018 рік реальні зміни якості життя. Зокрема, підвищення зарплат і пенсій. Також покращення якості освіти