“Дядя поліцейський ми голодні, заберіть нас звіси”: Діти самі викликали 102, щоб ті забрали їх зі “сміттєвої хати” (Відео)

У Дніпрі правоохоронці вимушені були забрати з оселі сімох дітей, бо ті, голодні, копирсалися в горах сміття. Як виявилось,

На Рівненщині четверо дітей живуть серед сміття і бруду з нетверезими родичами та незнайомими чоловіками
у таких умовах вони зростали кілька вже років. А останні три роки родина стояла на обліку служби в справах дітей. Діти самі викликали копів, доки матері не було вдома.

Про це йдеться 28 листопада в сюжеті ТСН.19:30.

Патрульні, коли приїхали на виклик у хату на околиці міста, побачили у кімнатах сміття по коліна, а  сморід чутно аж на вулицю, посеред величезного шару бруду та мотлоху – маленькі діти.

Найменшому півтора рочки, найстаршій – 16-ть. Копів викликали, бо начебто на них почав кидатися рідний дядько. Він живе разом з малими та їхньою матір’ю. Самої жінки у той час не було, вона приїхала, лише коли їй зателефонували патрульні.

“Жінка ця перебувала у стані алкогольного сп’яніння, поводила себе неадекватно. Кричала на дітей. Патрульні склали протокол за статтею 173 – хуліганство”, – повідомила речниця Управління Патрульної поліції Дніпропетровщини Людмила Копиленко.

Весь цей час діти лазили по горах сміття. Як виявилось згодом, голодні, бо з харчів у хаті були лише недоїдки.

“Їжі майже не було. Якісь гнилі залишки були. Видно було, що діти голодні, недоглянуті”, – розповіла Людмила Копиленко.

За словами сусідів, дітей 39-річна жінка доглядає сама, її чоловік помер. Вона ніде не працює, живе за рахунок соцвиплат. Кажуть, що пляшки, недоїдки та інший непотріб роками зносить до хати.

Дядько дітей твердить, що на малечу того дня не кидався, а лише вибив вікно у їхній кімнаті. Розповідає: грошей на їжу у сестри постійно не було. Мовляв сам, як міг, підгодовував малечу. З тим, що сестра несла зі смітників мотлох, нічого вдіяти не міг.

Проте в районній службі у справах дітей нічого надзвичайного у цьому не вбачають. Виявляється, що на обліку жінка з дітьми перебуває вже три роки. Останнього разу фахівець служби навідувався сюди влітку.

“Зробили зауваження матері щодо того, щоб вона прибрала на подвір’ї. Також у зв’язку з карантином ми допомагали їй харчами, продуктами. Наразі ми не ставимо питання про позбавлення матері батьківських прав”, – повідомила начальниця управління районної служби в справах дітей Майя Гулідова.

ЗА матеріалами