Дідусь знайшов 95000 доларів, які сховала його дружина. Але коли дізнався звідки він був вражений!

Крім грошей в коробці лежали 2 ляльки, які не викликали особливої уваги
id=”M369452Composite621772″>
< class=”mgbox”>
class=”mgline teaser-57295554 type-w”>
class=”submit_domain”>
class=”submit”>

class=”resize-sensor hash_-1631121990″>
class=”resize-sensor-expand”>
v class=”resize-sensor-shrink”>
<За 60 років спільного життя чого тільки в них не було, передає Ukr.Media. Здавалося, що кожен може сказати іншому що завгодно і вже нічим не здивувати.
>І начебто всі таємниці вже були розкриті, але один скелет у шафі все ж заховався. На найвищій полиці в шафі стояла середніх розмірів коробка.
Її поклала туди літня бабуся. Чоловік знав про коробку, але було застережено, щоб не чіпати її і не питати про вміст.
Чоловік вже й думати забув про цю коробку. Але одного разу жінка серйозно захворіла. Прогноз був невтішним.Чоловік став забиратися в будинку, розкладаючи речі по своїх місцях. Помітивши коробку, він вирішив з нею вирушити до дружини. Та у свою чергу наважився розкрити таємницю цієї коробки.
Розкривши коробку чоловіка чекав приємний сюрприз. $95000 були акуратно складені в коробці. Крім грошей у ній лежали 2 ляльки, які не викликали особливої уваги. Чоловік був приємно здивований, і в той же час у нього було безліч питань.

Ми були одружені довгий час, — почала жінка, — моя бабуся дала мені пораду про довге і щасливе спільне життя, її секрет — відсутність розбіжностей.
Кожен раз, коли я буду зла на тебе, мені необхідно перестати з тобою сперечатися і починати в’язати ляльку.>Чоловік був щасливий і насилу приховував свої сльози. У коробці було 2 ляльки, а це значить, що за довгі роки старенька злилася на нього всього 2 рази.
>«Кохана, — сказав він, — я зрозумів, чому в коробці дві ляльки, але звідки взялися всі ці гроші?»<

Ооо… — відповіла вона, — це гроші, які я зібрала від продажу інших ляльок.

джерело