“Дівчатка, я помру?”: Повідомили про стан госпіталізованої Ротару

У понеділок, 27 серпня, співачка та народна артистка України Софія Ротару, здоров’я якої раптово погіршилося, покинула лікарню в Уфі, де пробула близько двох діб.

Вранці в клініці зібрався лікарський консиліум, на якому лікарі вирішували, залишити зірку під наглядом ще на кілька днів або ж виписати, передає “КП”.

Медики побоювалися залишати артистку без нагляду, оскільки її привезли “швидкою” із підозрою на інсульт. Як розповіла одна з медсестер Уфимської лікарні швидкої медичної допомоги, Ротару дуже переживала за свій стан.

“Коли співачку везли на каталці до відділення реанімації, Ротару прийшла то тями. Вона стала неперервно повторювати: “Дівчатка, я помру? Невже я помру?” – розповіла медсестра. Вона додала, що зірці негайно зробили МРТ, і крововилив у мозок не підтвердився.

“У Софії Михайлівни діагностували транзиторну ішемічну атаку (порушення кровообігу головного мозку без розвитку гострого інсульту. – Ред.). Крім того, у пацієнтки виявили сліди множинних вогнищ старих інсультів. Вона неправильно приймала деякі свої ліки. А препарати, які борються з тромбами, зовсім не пила”, – пояснило джерело в лікарні.

 

Лікарі наполягали, щоб Ротару пробула в медцентрі ще 5 днів, тим більше, що її пам’ять до кінця не відновилася. Однак артистка наполягла на виписці.

Відзначається, що керівництво клініки інформацію про виписку офіційно не підтвердило.

Нагадаємо, в лікарню Софія Ротару потрапила ще в суботу, 25 серпня, після виступу на корпоративі. Сама артистка підтвердила, що в неї були проблеми зі здоров’ям.

джерело