Дізнайтеся чому потрібно відключати wi-fi роутер ночами

Багато експертів називають wi-fi «німим ворогом». Їхній головний аргумент на захист цієї точки зору грунтується на тому, що wi-fi роутер випромінює радіацію.

Нові технології змінили світ і розширили наші можливості для комунікації, роботи, розваг і практично будь-якої речі, яку ми тільки можемо собі уявити. Зокрема, дуже важливу роль в нашому житті відіграє бездротовий інтернет, який надає нам доступ до безлічі корисних інструментів.

Wi-fi став незамінною річчю в наших будинках, на роботі, в освітніх установах і інших місцях, де важливо підтримувати зв’язок з навколишнім світом.

На жаль, у бездротового інтернету є деякі недоліки, про які не знає більшість людей. Зокрема, він може негативно впливати на стан нашого здоров’я.

У цій статті ми докладніше розповімо тобі про те, чому wi-fi інтернет можна вважати небезпечним і як максимально знизити ризик його використання.

Чому технологія wi-fi інтернету може бути небезпечною?

Хоча засоби масової інформації повідомляють про небезпеку радіації від мобільних телефонів і інших електронних пристроїв, багато людей ігнорують ці попередження або все ще недостатньо обізнані.

Ця технологія використовується людиною вже кілька десятиліть, але насправді потрібно набагато більше часу, щоб зрозуміти, як вона впливає на організм людини.

Було проведено вже кілька наукових досліджень, в яких проаналізовано вплив електромагнітних хвиль на мозкову активність і нашу систему життєзабезпечення. Є підстави припускати, що бездротовий інтернет і випромінювання від нього можуть викликати рак та інші важкі захворювання.

У доповіді з громадським доступом, відомому під назвою Bioiniciative, стверджується, що близько двох тисяч міжнародних досліджень виявили зв’язок між тривалим впливом електромагнітного випромінювання на організм і утворенням пухлин.

Крім того, це випромінювання може бути причиною триваючих головних болів, мігрені, гіперактивності і порушень сну.

Люди, які працюють з цим типом обладнання, повинні строго виконувати рекомендацію щодо зниження впливу негативного ефекту радіації на організм.

Занепокоєння зростає через вплив wi-fi сигналу на дітей, організм яких особливо схильний до пошкоджень, оскільки знаходиться в процесі розвитку.

Замислившись про це, такі країни, як Великобританія, Франція і Швеція, почали прибирати wi-fi роутери зі шкіл, музеїв, бібліотек та інших громадських зон, щоб мінімізувати можливі перешкоди для цієї технології на здоров’я дітей.

Як можна знизити негативний ефект від використання wi-fi роутера?

Щоб знизити негативний ефект від впливу wi-fi роутера, можна зробити наступне:
Відключати роутер на ніч або коли його ніхто не використовує.
Якщо роутер знаходиться на кухні або в спальні, спробуй перемістити його в менш відвідуване місце.
Задумайся про проведення кабельної мережі, навіть телефонної. Бездротовий мобільний інтернет набагато комфортніше, але ефект від радіації завдає нашому здоров’ю багато шкоди.
Використовуй мобільні телефони і комп’ютери тільки в певний час. Не тримай їх у своїй кімнаті.
Більше часу проводь на свіжому повітрі, виконуй фізичні вправи і читай книги на папері, в не в цифровому форматі.

На жаль, поки що неможливо дізнатися достовірно, коли ми піддаємося радіації.

Крім того, електромагнітне забруднення в світі зростає не по днях, а по годинах, і ми все ще не знаємо, яким буде його рівень через кілька років.

У таких країнах як США і Японія вчені вже намагаються розробити інший тип технології, яка не передбачає використання електромагнітів хвиль.

За попередніми оцінками, довелося витратити близько 30 років, щоб попередити людей про вплив, який чинять ці прилади на організм людини.

Кожен з нас може скоротити вплив шкідливих технологій на свій організм і організм близьких людей.Ми повинні бути відповідальними і обережними користувачами нових технологій для власної безпеки.

Пам’ятай, що хоча бездротовий інтернет дуже зручний, він може бути небезпечний для нашого здоров’я.

ИСТОЧНИК