Дізнайтеся свого янгола-охоронця за датою народження та як його почути

У кожної людини є свій незримий заступник, який оберігає її від бід і негараздів.

Снова раздвинула ноги: стыдобу было не скрыть…

, передає Ukr.Media. І коли людині вдається врятуватися з безвихідної, здавалося б, ситуації, люди кажуть: «Яногол-охоронець вберіг».

Але часом в повсякденній суєті ми втрачаємо зв’язок зі своїми небесними покровителями. Можливо, якщо ми будемо знати більше про свого Янгола-охоронця, нам буде простіше розчути його шепіт, який застерігає нас про небезпеку?

Як дізнатися, хто ваш янгол-охоронець? Зробити це можна за допомогою нехитрих нумерологічних обчислень по своїй даті народження. Щоб дізнатися, хто саме є вашим заступником, потрібно скласти всі цифри.

Наприклад, ви народилися 31.05.1976 року. 3 + 1 + 0 + 5 + 1 + 9 + 7 + 6 = 32 = 3 + 2 = 5. Значить, число вашого янгола 5.

Значення чисел:

1– Ви під заступництвомСвятого.Вам дуже пощастило, адже це один з найнадійніших і великодушних заступників. Він приходить на допомогу і відводить біду, навіть якщо ви його про це не просите. Як правило, такий янгол у людей зі слабким енергетичним полем, яким залишатися без захисту ззовні ніяк не можна.

2– Ваш захисникЯнгол світла.Художники зазвичай зображують його з великими білими крилами. Кажуть, що янгол при народженні цілує свого підопічного. І його поцілунок залишається на обличчі у вигляді веснянок або родимки. Зазвичай Янгол світла спілкується з людиною через сновидіння, тому будьте уважніше до того, що вам сниться.

3 – Янгол повітрязазвичай дістається тим, хто часто потрапляє в різного роду неприємності. Прийнято вважати, що у його підопічних добре розвинена інтуїція – це звучить голос янгола. Він дуже тихий і схожий на шелест листя. Уважніше прислухайтеся до нього і не втрачайте з ним зв’язок.

4– Про таких людей кажуть «везунчик». А вся справа в тому, що вам допомагаєЯнголмудрості. Він дарує удачу у всіх починаннях і допомагає прийняти правильні рішення.

5 – Янгол металуопікує людей хоробрих, сильних і рішучих. Він не перебуває щохвилини поруч з вами, оскільки в цьому немає необхідності. Але приходить на допомогу щоразу, коли ви сумуєте або плачете.

6– Творчих і неординарних людей захищаєЯнгол веселка. Він здатний дати натхнення і розвіяти тугу. Спілкування з янголом відбувається через вашу творчість.

7 – Янгол енергії.Дуже образливий і мінливий захисник. Погане слово в його адресу здатне відвернути заступника від вас на довгі роки, а за будь-яку допомогу його потрібно дякувати, тоді він буде більш прихильний. Спілкується з підопічними Янгол енергії через сни.

8 – Пoмeрлі предки.Вас опікує хтось із дуже близьких вам пoмeрлих родичів. Це самі милостиві янголи. Вони завжди попередять про небeзпеку і прийдуть до вас на допомогу навіть якщо ви про це не просите. Важливо, щоб вони залишалися y ваших серцях і ви про них частіше згадували.

9 – Янгол тепладопомагає знайти внутрішню гармонію і опору в житті, наділяє людину оптимізмом і стійкістю до незгод. Посилає звісточку підопічним у вигляді тварин і птахів.

джерело