Для мене він – те саме, що Путін: відомий журналіст “викрив” всю правду про Медведчука

Гордон розповів, що бачив Медведчука тільки раз у житті, і підкреслив, що не поділяє його поглядів і вважає їх неприйнятними.

“Я Медведчука бачив раз у житті – на прийомі у [колишнього посла Росії в Україні] Віктора Степановича Черномирдіна, із яким ми дружили. Я обмінявся з ним двома фразами. Це було в році 2006-му, напевно. Більше ніколи Медведчука я не зустрічав. Для мене Медведчук (я говорю зараз головну фразу) – те саме, що Володимир Путін, це представник Путіна в Україні, людина, яка ототожнюється з “русским миром”. Тому для мене його політична діяльність і погляди неприйнятні, пише korupciya.com

Це не проукраїнські, а проросійські погляди. Я говорю про це відкрито на каналі Медведчука, розуміючи, що завтра мене сюди можуть не запросити. Але я вважаю за потрібне сказати те, що думаю. Якщо мене не запросять, жодної біди для мене в цьому не буде”, – сказав журналіст

Гордон розповів, що дивився інтерв’ю, яке Медведчук минулого тижня дав головному редактору телеканала “112 Україна” Павлу Кужеєву.

“Кужеєву треба дати звання Героя України за це інтерв’ю, воно було дуже складним. Він як журналіст чудово тримався, але інтерв’ю справило на мене гнітюче враження… Позицією Медведчука я обурений до глибини душі. Я вважаю, що він дуже поквапився, вийшовши на інтерв’ю з Кужеєвим. Йому взагалі не треба виходити на такі публічні інтерв’ю. Він дуже помилився, і увійшовши в партію “За життя” Вадима Рабіновича.

Тепер усі знають, що Рабінович – це проект Медведчука, що потопило і “За життя”, і самого Рабіновича”, – уважає журналіст.

Він також сказав, що хотів би зробити інтерв’ю з Медведчуком, і пообіцяв, що для політика воно буде некомфортним.

“Вікторе Володимировичу, я запрошую вас на інтерв’ю! У мене є моя ідеологія, мій світогляд, моя ненависть до держави-агресора, до Путіна особисто, і я б із задоволенням із вами подискутував. Медведчук – це особистість, людина, якій є що сказати, але його погляди мені абсолютно не подобаються і неприйнятні”, – резюмував Гордон.