“Для неї Путін вибрав особливе місце”: Віце-прем’єр часів Януковича зробив скандальне викриття Тимошенко

 

 

 

Політик розповів, що Тимошенко на пряму співпрацює з Володимиром Путіним,передає Корупція.Інфо

В ефірі популряного українського телеканалу Олег Рибачук розповів про те, що Юлія не тільки співпрацює з Президентом РФ, а й побудувала свою політичну діяльність завдяки Путіну

“Партія Юлії Тимошенко” Батьківщина “- дуже різна на рівні прихильників і на рівні політиків. Вона має найбільш розгалужену мережу активістів. А якщо брати до уваги персонально Юлію Тимошенко, то для неї Путін колись вибрав особливе місце в українській політиці, коли його запитали перед виборами, з ким йому було краще працювати з українських прем’єрів, то він відповів, що це Тимошенко. 

І це було приголомшливо, тому що його партнером в той час був Янукович “, -зазначив політик.

Про зв’язок з Володимиром говорить і той факт, що Тимошенко тісно співпрацює з його кумом Медведчуком.

“Можливо це був дуже хитрий крок, щоб зганьбити його конкурента, але це виглядає малоймовірно. І я впевнений, що Тимошенко один з тих політиків, який точно має канали спілкування з Путіним.

І вона неодноразово пропонувала призначити Медведчука віце-прем’єром. Тимошенко аргументувала це тим, що він знає всіх”, – зазначив Рибачук.

Також цікаву історію розповів Рибачук як у вересні 2005 року Юлія Тимошенко домагалася зустрічі із президентом України Віктором Ющенком, щоб переконати його не відправляти її у відставку з посади прем’єр-міністра.

“Я приїхав. На ній макіяжу немає. Талановита актриса! Знову мене за руку бере: “Олеже, мені треба переговорити з президентом”. Приходжу до президента. Кажу: “Вікторе Андрійовичу, усе, моральна гарантія не спрацювала”. Юля ще хвилин 30 намагалася вирулити.

У підсумку, як мені розповідав Гринів, вона майже тиждень була в шоці. Вона була впевненою, що Ющенко не наважиться, що вона сильніша”, – зазначив Рибачук.