До чого сняться померлі родичі

Сни, в яких є померлі родичі, зазвичай викликають страх і занепокоєння. Однак не варто налаштовуватися на негатив, найчастіше ці сни несуть позитивний заряд.

Щоб отримати максимально точне тлумачення сну, в якому вам приснився померлий, бажано пам’ятати всі деталі сновидіння – сюжет, місце дії, поведінку (родича і ваше власне), емоційне навантаження і так далі. Також неодмінною умовою розшифровки снів з участю померлих родичів є вміння зіставляти отриману інформацію з реальними подіями.

Іноді зі сну небіжчики гранично ясно дають зрозуміти, з якою метою вони з’явилися уві сні. І тоді треба орієнтуватися на їх слова. Якщо небіжчик кличе вас з собою у сні або збирається повести когось із близьких, то цей сон попереджає про нещастя, яке може статися. Щоб відвести від себе біду треба в найближчу батьківську суботу прийти з частуванням на могилу приснившегося родича, запалити свічку чи лампадку і вимовити: «Рабі Божій (ім’я) жити-поживати і горя не знати, а тобі, покійна раба Божа (ім’я небіжчиці), слів на вітер не кидати і дитя не ображати. Твої слова – прах, розвіються на вітрах. Відтепер і навік. Амінь». Викласти на могилу частування і сказати: «Тут твоє місце, тут і упокойся і в ніч-опівночі живим лихо не пророчь». Цим обрядом можуть скористатися всі, до кого покійні родичі прийшли в снах з недобрими пророцтвами. Але це стосується тільки тих сновидінь, в яких слова покійного звучать чітко і не можуть бути витлумачені інакше.

Іноді померлі родичі приходять у сни для того, щоб живуть виконали якусь місію, зробили щось для себе або для них (попросили вибачення, зізналися в чомусь, щось виправили і так далі). Як правило, такі сни викликані внутрішніми переживаннями людини, яка відчуває у чомусь свою провину перед померлим. Постійні спогади про нього і викликають відповідні сни. Досить зайняти голову чим-небудь іншим (хороші книги, фільми, зустрічі з однолітками, нові захоплення), і сновидіння припиняться. Тепер про зв’язки цих снів і негативних подій, наступних за ними. Швидше за все, в цій ситуації необхідно змінити сприйняття того, що відбувається. Треба уявити, що не сняться померлі родичі до поганого, а погане трапляється після того, як побачили такий сон. Швидше за все, вони хочуть через сон як раз попередити про прийдешні неприємності.

Найчастіше (у 90 випадках з 100) зі сну померлі родичі виконують саме цю місію. Необхідно проаналізувати свої сни, згадати, що саме роблять в них ваші померлі близькі. Розмовляють з вами? Сваряться? Займаються якимись справами? Якими? Або вони сняться як би мимохідь, примарно, ледь вловиме? Можливо, вони всіма силами хочуть привернути увагу до якоїсь застарілої проблеми в житті, усунувши яку, сновидець знайде, нарешті, спокій.

Нашим дорогим небіжчикам дано більше бачення, ніж більшості, що живуть. Аналізуйте, порівнюйте деталі, робіть висновки. Не залишайте ці сни без уваги. Давно відомо, що сни впливають на підсвідомість людини і підштовхують його до прийняття важливих рішень.

Заговор щоб померлі не снилися

Якщо сняться покійники постійно, вимотують, можна поступити наступним чином. Дочекайтеся спадного Місяця. Зваріть яйце круто. Поки вариться, начитайте на холодну воду в мисці слова: «Вода-водиця, остуди неспокійного духу в зародку навік. Амінь». Зварене яйце перекладіть в заговорену воду, нехай охолоне. Потім покладіть його поруч із запаленою свічкою і скажіть: «Як полум’я свічки підноситься вгору, нехай так і душа покійного раба Божого (ім’я) повернення туди, звідки немає повернення. Господь відає, хто куди піде, назад не повертає, живих не бентежить. Рабу Божому (ім’я) там і бути, і до мене, рабу Божу (ім’я), дорогу забути. Амінь». Яйце треба закопати під деревом зі словами: «Мир і вічний спокій за мертвою рікою. Амінь». Небіжчик більше вам не присниться.

Боятися приснився небіжчиків не треба. Часто таким чином вони лише нагадують про себе, і тоді досить поставити в церкві свічку за упокій, подати милостиню бідним, відвідати могилу покійного. Але якщо сон має яскраве емоційне забарвлення, наповнений яскравими ж подіями, проецируйте його на сьогодення, шукайте точки дотику. І не забувайте дякувати покійних за допомогу і участь у вашому житті.

ДЖЕРЕЛО