До Нового року залишився 1 день: що потрібно обов’язково встигнути зробити

Нового року залишився 1 день. Передноворічні дні – напружені в році, що минає, адже всі зайняті підготовкою до свят і, як правило, люди звикли обтяжувати себе клопотами і справами.

Журналісти поговорили з астрологом про те, як краще провести залишок року і чого зірки радять не робити в цей день.

“Сьогодні день, коли планети відповідальні за включення вищих сил взаємодією з простими, відповідальними за життєві ситуації планетами. Чим і можуть поміняти ваші життєві ситуації, якщо ви вмієте їм дякувати. Помічайте, чи щастить вам сьогодні чи не дуже, не потрібно проявляти поспішність і напористість, все повинно йти своєю чергою “, – зазначила астролог.

“Не соромтеся бути авантюрними, адже розташування зірок не дасть вам втратити голову і збереже ясність”, – впевнена експерт.

31 грудня, в неділю, астролог радить повалятися з ранку довше в ліжку, а потім, не поспішаючи, зайнятися підготовкою до Нового року, без метушні.

“Постарайтеся заглянути вперед в майбутнє, помрійте, якими ви будете. Зараз почався період, який триватиме до 2020-го року, розставте масштабні цілі, великі завдання. Положення планет за цей час буде сприятливе для справжніх професіоналів, і тих, хто вміє наполегливо працювати “, – сказала вона в коментарі.

джерело