Домашнє добриво, від якого ваші орхідеї будуть пишно цвісти

Привіт шановний читачу, ми раді бачити Вас на нашому сайті У цій статті поговоримо про домашнє добриво для ваших орхідей.

Всі хто любить орхідеї та мають їх вдома хоча б декілька знають, що це дуже примхлива квітка, яка вимагає до себе багато уваги. Ми пропонуємо вам підгодівлю власного приготування, щоб ваша орхідея цвіла цілий рік.

Для добрива будемо використовувати бананову шкірку, яка містить багато корисних мікроелементів: азот, фосфор, магній та калій. Саме без цих речовин орхідея не може жити повноцінно. Це добриво буде відмінно підтримувати орхідею під час цвітіння.

Отже. Пропонуємо вам 3 рецепти добрива, а ви обирайте для себе найкращий.

Варіант 1

Банановий чай

Висушуємо шкірку банана на сонці, щоб вона стала твердою. Подрібнюємо її та заварюємо 1 ч. л. шкірки на 200 мл. окропу. Чекаємо поки заварка остигне та поливаємо нею прикореневу систему.

Варіант 2

Настоянка з бананової шкірки

Нам потрібно 2 шкірки та 2 літри води. Настоюємо 2 доби та проціджуємо через марлю. Розводимо з водою в рівних пропорціях. Орхідею поливаємо таким розчином тільки у період зростання. Але будьте обережні. Якщо після підгодовування з’явиться новий лист – продовжуйте. Якщо ні – не поливайте орхідею більше.

Якщо ви тільки придбали квітку – не підживлюйте її, а дайте час адаптуватись до нового місця. Підгодовувати можна тільки після того, як вона відцвіте. Також, не можна підгодовувати квітку, яка слабка, хворіє або тільки пересаджена.

Варіант 3

Бананова шкірка у вигляді порошку

Дрібно ріжемо шкірку та відправляємо її в духовку. Чекаємо поки вона не стане хрусткою. Коли вона охолоне потрібно подрібнити її в порошок. Цей порошок просто додайте до грунту.

Також, дуже ефективно використовувати бананову шкірку для листя орхідеї

Потрібно просто протирати шкіркою листя квітки. Вони стануть дуже блискучими та вберуть в себе корисні мікроелементи.