Дорогі наші жінки! Ніколи не економте на собі – це зaгрoжує неприємними наслідками

Економія на собі – це навіть не звичка, а справжня хвoрoба, яка з часом переростає в хрoнічну форму.

Як це працює – розповідаємо в статті.

Жінка приходить в торговий центр і починає розставляти пріоритети – це куплю для чоловіка, це – для дітей, а це – для кішки. А ось що стосується власних бажань і навіть потреб, то можна і обійтися, відкласти на «може бути, коли-небудь, якщо вийде».

Економія – це наявність пари колгот, шампуню чи віджилих костюмчиків або суконь. А ось чоловік і діти завжди одягнені відповідно до модних тенденцій.

Економія – це коли ви розумієте, що гардероб пора змінити, але приймаєте рішення «і так зійде».

Економія – це коли ви носите стоптані туфлі і користуєтеся простроченою тушшю не тому, що у вас немає грошей, а тому, що доньці потрібно купити нову модель телефону.

Економія – це коли ви вже прийшли в магазин, щоб купити шубу, але чомусь, помилувавшись на себе в дзеркало, віддаєте дорогу річ продавцю і купуєте пуховик з колекції минулого (ні, не сезону) століття.

Чому так відбувається

Цікаво, що багато жінок навіть пишаються тим, що вміють економити. Але куди йдуть ці зекономлені гроші? Правильно, вони йдуть на інших! На тих, хто стоїть на першому місці. Непогано б зрозуміти, а на якому місці стоїте ви?

Економія і розумні витрати – це абсолютно різні речі. Економія може перетворитися в патoлогію, яка дуже важко лікyється. Вона запускає механізм, який просто блокує можливість здійснювати розумні витрати.

Симптоми, за якими можна визначити жінку, яка економить на собі:

– Втрата жіночої чарівності.

– Обтяжена проблемами людина.

– Хронічна втома і незадоволеність.

– Відсутність легкості і чарівності.

– Брак чоловічої уваги.

Економія на собі – це як вдих без видиху. Це життя на голодному пайку з постійними обмеженнями.

Причини, за якими ми економимо на собі

Страх і почуття провини. Ось мовляв, витрачу все на омолоджуючі процедури, а завтра щось трапиться з моїми близькими, а у мене не буде грошей. Але жінка не повинна жeртвувати своє життя на пoрятунок від можливого лиха. Бажання відчувати себе важливою для інших – говорить про гординю і відсутності смиренності.

Вам здається, що від вас залежить життя і добробут людства. Така самовпевненість, постійний контроль і відповідальність за забезпечення безпеки – яскравий показник того, що ви починаєте працювати на чоловічих енергіях, а значить – втрачаєте жіночність.

Включаючи режим економії на собі, ви переключаєтеся на материнський інстинкт і виключаєте в собі жінку. Не важливо, куди ви спрямовуєте зекономлені кошти, головне принцип: ви мати своїм дітям і нікому іншому.

Старі люди казали: від матері – беруть, а жінці – дають.

Доросла жінка не несе тягар «відповідальності» і «контролю» за життя інших. Вона не самовпевнена і не намагається постійно підживлювати почуття власної значущості. Вона прийшла в цей світ не для того, щоб рятувaти інших і приносити себе в жeртву. Пам’ятайте про те, що якщо ви вдихаєте, то значить не повинні економити на видиху.

А що ви думаєте з цього приводу? Діліться думкою в коментарях, а постом – з друзями!