Друг дитинства помстuвся Зеленському, розкрита правда: “Ну ти і r*вно, Манжосов”

У конфлікті Володимира Зеленського і його друга дитинства та співзасновника “Квартал 95” Дениса Манжосова з’явився свідок

Манжосов заявив, що 11 квітня дасть прес-конференцію, де обіцяв багато розповісти про кандидата в президенти.

Український актор і ведучий Юрій Кот зізнався, що був свідком сварки двох друзів – Володимира Зеленського і Дениса Манжосова. За його словами, того дня Манжосов, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, образив Зеленського. Про це Кот написав на своїй сторінці в Facebook.

“От г*вно… Денис… Ну ти і г*вно. Я був свідком тієї ситуації, коли Манжосов напився і відверто нахамив Зеленському, звинувачуючи у всіх гріхах. Володя тоді сильно образився і вигнав його. Потім тривалий час Денис шукав привід повернутися в Квартал, але команда його не пробачила”, – поділився спогадами Кот.

манжосов зеленський

За його словами, прес-конференцію Манжосов хотів дати, щоб помстuтися колишньому другу.

Відзначимо, учасник студії “Квартал 95” Олександр Пікалов заявив, що Манжосов взяв гроші за організацію прес-конференції про історію його відносин з кандидатом в президенти Володимиром Зеленським. Про це Пікалов повідомив журналістам.

“Є інформація, що він взяв гроші за це”, – сказав Пікалов, але при цьому не уточнив, про яку суму йдеться.

Пікалов зазначив, що хотів би почути, про що говоритиме Манжосов. Він додав, що не бачив Манжосова близько 6 років і не знає, про що він буде розповідати.

Прес-конференція була призначена на 15:30, але так і не почалася. Манжосов раптово вирішив розповісти, як вони з Зеленським росли разом з п’ятирічного віку, як виник “95 Квартал”, чи є у студії покровителі й чому друзі не спілкуються більше п’яти років.

Нагадаємо, Денис Манжосов разом з Володимиром Зеленським та Олександром Пікаловим заснували команду КВН “95-й квартал” в 1997 році, в 2002-му на її базі створили студію “95 Квартал”. На початку 2013 року через конфлікт з колегами Денис Манжосов покинув “Квартал”. Причини конфлікту досі невідомі.

Джерело