Другий повний Місяць у березні: як уникнути неприємностей і не втратити удачу

Другий повний Місяць, або Блакитний Місяць, очікує нас 31 березня 2018 року. Дізнайтеся про особливості цього незвичайного дня, щоб уникнути неприємностей і не втратити удачу.

У березні 2018 року на нас очікує рідкісне явище – другий повний Місяць. Також воно отримало назву Блакитний Місяць. Його унікальність в тому, що трапляється воно всього лише один раз в 3 роки. Астрологи рекомендують заздалегідь дізнатися, що чекає нас в цей день, так як серп сам по собі часом може доставити людині масу неприємностей. Експерти пропонують вам докладну інформацію про те, чим відрізняється звичайний повний Місяць від Блакитного Місяця і що з нами може статися 31 березня.

Особливості другого повного Місяця в 2018 році
Другий повний Місяць відбудеться о 15:37 за київським часом. В цей день Місяць перейде в сузір’я цілеспрямованої і працьовитої Діви. Це означає у вас з’явиться прекрасна можливість реалізувати свої плани і наблизитися до успіху.

Незважаючи на те, що в серп астрологи не рекомендують починати нових справ і братися до активних дій, все ж у вас з’явиться шанс змінити життя на краще. Однак щоб зробити це, вам потрібно докласти зусиль. Постарайтеся уникати спілкування з нав’язливими людьми і не вникати в їхні проблеми. Якщо ви хочете реалізувати свої цілі, то всю енергію варто направити саме на те, щоб досягти їх. Решта вам може тільки зашкодити.

Як другий Повний місяць вплине на життя людей
Як відомо, Повний місяць – не найсприятливіший період. У цей час людина відчуває сильне напруження, що позначається як на фізичному, так і на психічному стані. Постарайтеся уникати конфліктів, а якщо він виникне, спробуйте залагодити ситуацію мирно. Приділяйте більше часу відпочинку і займіться розслаблюючими медитаціями.

Другий повний Місяць значно відрізняється від першого. В цей день Місяць буде володіти сильною енергетикою, а це може допомогти вам в виконанні ваших бажань. Астрологи рекомендують вам не втрачати шанс втілити свої мрії вже 31 березня.

Крім того, 31 березня ви можете налагодити гармонію і спокій в своєму будинку. Найголовніше, щоб ви самі не провокували конфлікти з близькими, не сварили дітей і не заявляли відкрито про свої проблеми і переживання. Бажано, щоб в цей день ви проявили свою любов, турботу та приділили рідним більше уваги, ніж зазвичай.

На багатьох людей другий повний Місяць позначиться негативно, особливо в плані здоров’я. Як правило, в цей період загострюються хронічні захворювання, погіршується настрій і виникають негативні думки. Якщо ви помітили, що стан вашого здоров’я залишає бажати кращого, негайно зверніться до лікаря.

Джерело.