Дурні, що я можу сказати, ідіоти: Ахеджакова зробила нову заяву щодо України

Радянські актори Олег Басилашвілі і Лія Ахеджакова прокоментували потрапляння своєї колеги Аліси Фрейндліх, яка в 2016 році підтримала анексію Криму, в “чорний список” Мінкульту. Пише tochkazoru

“Чиновники, які сидять у вас і у нас в міністерствах, отримують зарплату. Чимось треба її відпрацьовувати? Треба. Вони придумують все це і отримують гроші, які їм нараховують. Від Аліси Брунівна я не чув нічого ні про Україну, ні про Донецьку чи Луганську, ні про Росію. Ніколи ми на ці теми не говорили з нею. Вона чудова актриса, і цим все сказано”, – заявив Басилашвілі.

Зауважимо, що Олег Валеріанович був більш стриманий у своїх коментарях відміну від Лії Ахеджакової, яка в свій час активно підтримувала Україну і Надію Савченко.

Лія Меджідовна у своїх коментарях не скупилася на палкі висловлювання на адресу українських чиновників.

“Дурні, що я можу сказати, ідіоти. Це означає, що ці люди позбавляють свою країну акторів, культури заради того, щоб комусь помститися. Це жах. Це чистий совок. Тому, що ми всі однакові – вийшли з Радянського Союзу, а всі замашки якими були, такими і залишилися. І у нас, і у вас, і в Середній Азії, і де завгодно. Поки ми всі з Радянського Союзу, не помремо, будемо один одному так мстити, робити дурні речі”, – зробила гучну заяву Ахеджакова.

“Європейці не мають права так поводитися. Щоб Алісу Фрейндліх назвати ворогом України – вони зовсім “поїхали”. Той, хто це робить, ганьбить Україну і перетворює її в “совок”, – зазначила зірка радянського кіно.

Ахеджакова натякнула, що може стати наступною, кому заборонять в’їзд в Україну, після того як вона активно підтримала колегу в ситуації, яка склалася. Тому поки не з’ясується, хто заварив цю справу з Фрейндліх, вона в Україну ні ногою.