“Душили сміттєвим пакетом, топили у ванній”: Батьки-нелюди жорстоко знущалися над малюком, щоб привчити його до дисципліни

У Мельбурні заарештували подружню пару, яка піддала свою дитину страшним мукам. Ймовірно, ніхто б і не дізнався про те, що відбувається, якби подружжя не виклало відео зі знущаннями в Snapchat, передає Корупція.Інфо

На жахливих кадрах видно, що “люблячі” батьки наділи малюкові на голову поліетиленовий пакет, через що дитина почала задихатися.

Батько дитини при цьому коментує те, що відбувається, заявляючи, що таким чином виховує своє чадо.

“Ми не знущаємося над дітьми, ми просто вчимо їх дисципліни. Ми піклуємося про те, щоб вони не загинули, але при цьому не могли дихати. Якщо я хочу вдарити свою дитину, то дам ляпаса, як захочу. Якщо йому потрібна дисципліна, я буду продовжувати бити його “, – каже чоловік на відео.

 

На іншому відеоролику дорослі знущаються над хлопчиком іншим способом: ллють йому на обличчя воду. При цьому батьки написали під відео: “Він напевно помре сьогодні ввечері”.

Незважаючи на те що нелюди ретельно приховували свої обличчя, поліція змогла їх знайти. Дитина зараз в безпеці, а нелюди, що катували його, заарештовані.