Дуже хочеться дебатів! Не собачих боїв. Я готова, кого ви там на віце — спікера в вашій команді плануєте?

Iryna Gerashchenko

Штаб Зеленського звернувся до президента Порошенка з вимогою негайно скасувати е- декларування для громадських активістів.

Нагадаю Зе- команді ( бо Зе кандидат на концертах)- зміни до законів приймає ВР, а не президент. Президент Порошенко ще півтора роки тому вніс до парламенту як невідкладний законопроект про скасування е- декларування для активістів. Альтернативний, до речі, тоді внесла Ю. Тимошенко. ВР ці голосування успішно провалила…..

Команда президента Порошенка в парламенті голосувала ЗА! обидва законопроекти. Члени партії « укроп», які підтримують Зе, в т ч кандидат в президенти Шевченко, який вже заявив, що молиться за перемогу кандидата Зе- НЕ ГОЛОСУВАЛИ ЗА ЖОДЕН ! Таке от зе….

Не хочу вас засмучувати, зе- команда, але така ж смішна ситуація і за голосування в першому читанні законопроекту про вибори до парламенту. Почніть з себе і закличте своіх депутатів — фанів і критиків П голосувати ЗА, а не зе.

Р. S. Дуже хочеться дебатів. Не собачих боїв, а саме нормальних і фахових дебатів, в тому числі щодо повноважень гілок влади. Кого ви там на віце- спікера в вашій команді плануєте? Я готова подебатувати , як він чи вона не дуже зайняті на концертах.

Джерело