Ефективне органічне добриво для помідорів з дріжджів і кропиви

Щоб отримати багатий врожай помідорів, бажано поліпшувати родючість ґрунту кілька разів протягом дачного сезону. Пропонуємо зробити для цієї мети просте органічне добриво. Складові без праці знайдуться в будь-якому господарстві, а ефект від такого підживлення буде просто чарівний!

Отже, вам знадобиться:

  • Бочка або будь-яка інша глибока ємність;
  • Деревна зола;
  • Молочна сироватка (3 літри);
  • 1 кг звичайних дріжджів;
  • Свіжа кропива з городу.

Процес приготування:

1. Візьміть бочку на 80-100 л. Всипте в неї 2 лопати деревної золи, додайте 3 літри молочної сироватки, 1 кг дріжджів і 1 відро зеленої кропиви. Якщо підходящої тари в господарстві не знайдеться, розділіть інгредієнти пропорційно тій ємності, в якій будете готувати добриво, інформує Ukr.Media.

Ефективне органічне добриво для помідорів з дріжджів і кропиви.

2. Заповніть бочку теплою водою приблизно на ¾ і дайте постояти два тижні, періодично перемішуючи розчин. Можна накрити бочку з майбутньою підгодівлею кришкою, але занадто щільно закривати її непотрібно. Під впливом дріжджів у цей час відбуватиметься ферментація і бажано, щоб зайві гази вивітрювалися.

Спосіб введення в ґрунт

1 літр отриманого органічного добрива розвести в 10 літрах води. Якщо підгодівлі потрібно менше або більше, Співвідношення концентрованого настою і води завжди повинно бути 1:10. Готовим розчином підгодовуйте рослини під корінь один раз кожні 7-10 днів. Досить 1 літра підживлення на 1 кущ томатів.

Перевага цього органічного добрива в тому, що його компоненти поєднують в собі масу корисних речовин, фактично доповнюючи один одного. В одній кропиві містяться калій, магній, кальцій і цілий набір вітамінів, які дадуть томатам відмінний заряд енергії для росту і плодоношення. Деревна зола і дріжджі доповнять живильний раціон кущиків мікро — і макроелементами, наявними в їх складі.

Ефективне органічне добриво для помідорів з дріжджів і кропиви.