Ефективні засоби, які зроблять шкіру на ліктях знову гладкою та ніжною

На ліктях дуже чутлива шкіра, яка дуже швидко покривається ороговілими клітинами. Багато хто з жінок навіть не помічають проблему в цьому місці. Однак для тих, хто приділяє своїй вроді багато часу, рекомендуємо декілька натуральних та дуже ефективних засобів.

  1. Скраб з цукру.

Змішайте цукор з оливковою олією та нанесіть масажними рухами на проблемне місце. Втирайте засіб на протязі 10 хвилин, змийте водою та після процедури нанесіть зволожувальний крем.

  1. Маска з банана.

В блендері змішайте половину банану та 2 столові ложки жирної сметани. Після ванни нанесіть суміш на ліктьові ділянки, накрийте марлевою серветкою та потримайте 20 хвилин. Після процедури змийте засіб водою.

  1. Компрес з льону.

Відваріть у воді склянку насіння льону та залишіть охолоджуватись. Коли суміш стане кімнатної температури, нанесіть її на лікті, загорніть в марлеву серветку та тримайте 25 хвилин. Після процедури змийте засіб водою та нанесіть живильний крем.

  1. Фруктовий пілінг.

Пілінг добре очищує та відлущує ороговілі ділянки шкіри. Для домашнього фруктового пілінгу змішайте сік одного лимону та яблука. Змочіть в суміші ватний диск та добре протріть загрубілу шкіру на ліктях.

  1. Пемза.

Розпарте шкіру на ліктях та обережними й легкими рухами потріть пемзою. Змийте чистою водою відлущені клітини та змастіть оброблену ділянку живильним кремом.