Eкc в’язeнь кpeмля Гpиб пiдлo вiдплaтив Зеленському за свій порятунок з російського полону він з’явився на…

Колишнього політв’язня, звільненого 7 вересня з Росії в рамках обміну полоненими, помітили на акції протесту під Офісом президента, яка пройшла 14 жовтня. Павло Гриб приєднався до активістів, які ввечері вийшли на акцію «Ні капітуляції!» проти підписання формули Штайнмайєра і скандували “Зелю – геть!”. У мережі з’явилося відповідне фото.

Варто відзначити, що Гриб просидів в російській в’язниці два роки і зміг повернутися додому тільки після обміну полоненими, організованого за підсумками телефонної розмови Володимира Зеленського з президентом РФ Володимиром Путіним.

Повідормляє miysvit.pp.ua, із посиланням на bbc-ccnn.com

При цьому після повернення додому Гриб потрапив в скандал, так як не привітався із Зеленським в аеропорту, куди президент приїхав зустрічати визволених українців. Після цього інциденту Гриб пояснив, що не подав руки президенту, оскільки просто не впізнав його.

За словами молодої людини, він виходив з літака останнім і до нього відразу підбігли рідні, тому він був трохи дезорієнтований. Він додав, що йому шкода, що так вийшло.

«Потім тато показав на Зеленського. Я його не впізнав, кажу чесно. Подивився, що якісь люди в костюмах стояли. На жаль, так сталося», – заявив тоді Гриб.

Нагадаємо, раніше 21-річний українець, який 7 вересня повернувся з російського полону в рамках масштабного обміну, розповів про те, як його затримали під час поїздки в Білорусь.

За словами Павла Гриба, затримували його дуже жорстко, не пояснивши, що відбувається.