Фракція “Народний фронт” та “БПП” саботують інавгурацію Зеленського 19 травня і виступили проти!

Депутати “Блоку Петра Порошенко” і “Народного фронту” виступили проти того, щоб призначити інавгурацію обраного президента України Володимира Зеленського на 19 травня.

Про це повідомило джерело “Страни” у Верховній Раді України в суботу, за підсумками зустрічі Зеленського з представниками парламенту.

Як стало відомо раніше, під час зустрічі Володимира Зеленського зі спікером Верховної Ради і лідерами парламентських фракцій так і не вдалося досягти домовленості щодо дати інавгурації.

При цьому на зустрічі керівників фракцій Верховної Ради з новообраним президентом України голови фракції “Блок Петра Порошенко” Артур Герасимов і “Народного фронту” Максим Бурбака були відсутні.

Фракцію БПП на зустрічі представляв народний депутат Олександр Черненко, а “Народний фронт” – перший заступник голови фракції Андрій Тетерук і депутат Антон Геращенко.

Раніше повідомлялося, що сьогодні новообраний Президент Володимир Зеленський зібрав голів фракцій ВРУ й назвав очікувану дату інавгурації – 19 травня. Після зустрічі Зеленський заявив, що дата його інавгурації на посаду Президента України стане відома 14 травня під час відповідного голосування у ВРУ. Новий гарант наголосив, що лідери фракцій “мають різні думки” щодо цього.

Джерело