Фрукт — який допоможе уникнути захворювань серцево-судинної системи

Здорове харчування і заняття спортом є основними критеріями для підтримання здоров’я серця і судин.

Всі ми дуже полюбляємо поїсти смачненького! Але мало хто замислюється, що 90% смачних страв – це шкідлива їжа. Під час надмірного споживання продуктів з високим вмістом жиру, значно підвищується рівень холестерину в кров’яному руслі, що спричиняє розвиток серйозних захворювань серцево-судинної системи. Щоб уникнути впливу нездорового харчування на організм, потрібно кожного дня споживати овочі і фрукти в великій кількості, а також пити чисту воду без газів.

Під час дослідження гранату, всім відомого фрукта, науковці дійшли висновку, що його екстракт  запобігає блокуванню коронарних судин, що відбувається внаслідок накопичення ліпідів в крові. Під час щоденного прийому гранатового соку, рівень закупорки артерій знижується на 29%.Якими ж властивостями наділений цей неймовірно смачний фрукт?

  1. Протизапальна: зменшує синтез білка, пов’язаного з запальними процесами в судинах та зменшує інфільтрацію макрофагів в тканини серця.
  2. Антигіпертензивна: знижує ризик розвитку гіпертрофії серцевого м’язу.
  3. Антихолестеринемічна: зменшення накопичення ліпідів в крові.
  4. Антибактеріальна і противірусна: запобігає інфікуванню і накопичення бляшок, що викликають бактерії.
  5. Антиоксидантна: окиснення ліпідів викликає розвиток хвороби серця. Екстракт гранату знижує рівень оксидативного стресу, чим запобігає розвитку захворювання.

Споживайте гранат, насолоджуйтесь його смаком і будьте завжди здорові!