Фрукти, які відновлюють роботу печінки за 30 днів, печінка стане на 20 років молодше

е є дуже ефективні способи видалення жиру з печінки

Китайский врач: “Остеохондроз требует срочно исключить…”
Це захворювання викликане вживанням алкоголю, це швидше пов’язано з надлишковою масою тіла. Багато людей не відчувають симптомів або проблем зі здоров’ям.
Тим не менш, вони можуть часто відчувати захворювання, відоме як неалкогольний стеатогепатит. Ця проблема може призвести до печінкової недостатності і навіть раку. Тим не менше, немає ніякої ясної причини.
Надмірна вага і ожиріння – найбільший ризик розвитку цього захворювання. Інші чинники: втрата ваги за допомогою шкідливої дієти, хірургія шлунка та кишкові захворювання.
Є, звичайно, багато фруктів, які можуть бути ліками при різних захворюваннях, але люди про них не знають. Іноді ми їмо, п’ємо сік, і ми ніколи не розуміємо, наскільки ефективні ці фрукти для лікування будь-яких захворювань.
Плоди тамаринду є найбільш суттєвими способами для того, щоб позбутися від жиру з печінки. Не тільки плоди, а й листя, і настоянка з кори можуть вилікувати будь-яку проблему печінки. Тамаринд сприяє травленню, містить волокна і кислоти, які захищають печінку, знижують рівень холестерину, допомагають спалювати жир.
РЕЦЕПТ
Візьміть дві жмені лущеного тамаринду і покладіть на літр води, добре перемішайте. Ви можете пити цей сік кожен день, кожен раз, коли ви хочете пити. Можна підсолодити медом за смаком.
При інфузії: 25 листя тамаринду ретельно помити і поставити варити, залити літром води. Після цього потрібно покласти листя і дати їм відпочити протягом півгодини. Якщо Ви хочете, можете підсолодити медом або коричневим цукром за смаком, хоча бажано пити несолодкий.
Також можете додати трохи кориці і приймати цей настій два рази в день: вранці і ввечері і Ваша печінка буде вдячна.

 

джерело