Гарна новина 10 тисяч гривень: Уряд пообіцяв українцям таку зарплату вже в жовтні

Уряд в черговий раз обнадіяв український народ обіцянками підняти середню заробітну плату. Нагадаємо, що з 1 числа поточного місяця мінімальну зарплату вже підняли до позначки в 3 723 гривні з попереднього розміру в 3 200 гривень.

 

Якщо ж успіхи української економіки дозволять, то мінімалка до 2019-му році підніметься до 4 100 гривень, – говорив прем’єр Гройсман. Про його обіцянки в своєму недавньому виступі нагадав громадськості пан Розенко, віце-прем’єр-міністр.

Що стосується середньої зарплати, то вже в жовтні розмір середньої заробітної плати українців складе 10 тисяч гривень. “«Ростити» зарплату будуть не «за вуха», не штучно, не по помаху чарівної палички. Оплату праці піднімуть, якщо дозволить економіка країни”, – зазначив Розенко. “Такі числа цілком реальні, як і економічне зростання України”, – зазначив чиновник.

Залишилося лише дочекатися осені, яка покаже, чи реалізуються обіцянки політиків … Як не парадоксально це звучить, але чимало українців з побоюванням чекають обіцяного підвищення, боячись, що з них знімуть субсидії. А підвищених зарплат на оплату комунальних послуг все одно не вистачить …

 

джерело