Головне за ніч: атака на Український дім в Польщі й нові «пристрасті» щодо закону про Антикорупційний суд

У Польщі скоєно напад на Український народний дім.

У польському Перемишлі зловмисники розбили вікно в приміщенні Українського народного дому. Розбите скло, за яким висить плакат з логотипом Об’єднання українців в Польщі. Про інцидент сьогодні поінформували главу місцевого відділу Об’єднання українців у Польщі Марію Туцьку. Про побиття вікна повідомили в поліцію, правоохоронці виїжджали на місце події. Пише tochkazoru

Пасивна евтаназія: Верховний суд виніс рішення

Людина повинна сама вирішити, чи потребує вона штучної підтримки життя, чи ні. Йдеться про впровадження на законодавчому рівні евтаназії. Таке рішення прийняв Верховний суд Індії. За словами верховного судді Діпака Місри, “коли руйнується святість життя, варто не дозволяти людям перетинати поріг і зустрічати смерть з гідністю?”.

В’ятрович знайшов нову “жертву”: перейменування торкнеться багатьох

Глава Інституту національної пам’яті Володимир в’ятрович запропонував перейменувати Дніпропетровську область на Січеславську. Про це В’ятрович написавши на своїй сторінці, відзначивши, що “Січеславська область – це об’єднання сучасної України з козацькою Україною”.
Чиновники та їхні родичі не зможуть лікуватися і вчитися за кордоном: чого не вистачає для реалізації проекту

На сайті президента України Петра Порошенка розміщена петиція, автори якої запропонували заборонити чиновникам, народним депутатам і членам їх сімей лікуватися, вчитися і відпочивати за кордоном.

Законопроект про Антикорупційний суд: названо головні недоліки

Завищені вимоги до суддів і аналогії з Верховним судом можуть стати головними проблемами закону про антикорупційний суд. Верховна Рада в першому читанні прийняла законопроект №7440 «Про Вищу антикорупційному суді». Хоча сам документ має кілька серйозних недоліків.