«Грає в ігри»! У Зеленського вказали на небезпеку фатальної помилки Верховної Ради!

Верховна Рада просто саботує процес призначення дати інавгурації Володимира Зеленського

Про це в інтерв’ю Liga.net заявив радник новообраного президента Олександр Данилюк.

У команді Зеленського вважають, що депутати намагаються якомога більше затягнути з призначенням дати інавгурації нового президента, що помітно шкодить репутації нашої країни.

«Ми хочемо провести інавгурацію на належному рівні з присутністю міжнародних лідерів. Без планування не обійтися. Заважає невизначеність, вона ускладнює іноземним лідерам планування графіка для приїзду в Україну. Рада грає в ігри, чим псує репутацію країни», – стверджує Данилюк.

владимир зеленский

Він також розповів про те, чи може президент США Дональд Трамп особисто бути присутнім на інавгурації.

«Залежить від дат. В принципі, в цьому проміжку, навряд чи. Але в будь-якому випадку, буде участь на дуже гідному рівні», – зазначив радник Зеленського.

Також ми повідомляли про те, що радник обраного президента Олександр Данилюк в інтерв’ю розповів, як Володимир Зеленський буде призначати кандидатів на найважливіші посади.

«Цей підхід підтримав Володимир Зеленський. Він формує Номінаційний комітет з трьох-чотирьох, максимум, п’яти ключових членів своєї команди. Вони розглядають всіх претендентів по ряду заздалегідь певних критеріїв. В результаті, повинно бути прийнято, бажано, консенсусне рішення, і дана відповідна розгорнута рекомендація президенту для прийняття остаточного рішення», – розповів Данилюк.

Він також додав, що комітет може заробити в найближчим часом. В першу чергу необхідно буде вибрати «дуже багато» людей -на посаді глав Адміністрації Президента, РНБО, МЗС, СБУ, ГПУ та їх заступників. При цьому, Зеленський не планує замінювати разом всіх нинішніх чиновників, а глави відомств зможуть самі вибирати собі заступників.

Сам же Данилюк відстоює ідею відкритого формування команди, адже якщо в команді новообраного президента почнуться «договорняки, квоти, списки – якісні люди у владу не підуть».

Джерело