Гройсман ввeчeрі накuнyвся на Порошенка і вперше вuдав сkaндaльну пpaвду

Колишнього президента України Петра Порошенка продовжують звинувачувати у брехні його колишні соратники. Про це прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив у себе в Facebook. «Прочитав інтерв’ю Петра Олексійовича для «Української правди». Схоже, він так і не зробив для себе висновків з усього, що сталося останнім часом. Як, на жаль, так і не зрозумів, чому я не пішов на вибори разом з ним. Насправді є велика різниця між правдою і брехнею, служінням державі і людям і створенням схем власного збагачення, демократією та узурпацією влади, гонитвою за грішми і моральними цінностями», – зазначив він.

Гройсман стверджує, що Порошенко заради «приватних інтересів» пожертвував великою надією і підтримкою людей. «Врешті і я теж не зміг через його підходи реалізувати все те, що мав намір зробити. І саме тому нам не по дорозі. Що ж, у нього вже все позаду. Але я впевнений – в Україні все ще попереду», – підкреслив він.

Як повідомлялося раніше, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що експрезидент Петро Порошенко безсовісно бреше, пояснюючи свою поразку на виборах протидією поліції. Відповідне повідомлення з’явилося на сторінці Авакова в Facebook.

Він стверджує, що поліція, як і МВС в цілому, працювали на чесні вибори. А Порошенко програв тому що, люди перестали йому вірити.
<
«На жаль, для Порошенка брехати — як дихати — і тому він програє! Він довів країну до такого емоційного стану, що люди дуже захотіли повірити не йому — брехуну, а будь-якій чесній людині…

Він, Порошенко, методично душив боязкі паростки надій в 2014, він у цьому винен», — заявив Аваков.

Глава МВС вважає, що в українців немає іншого виходу, ніж розраховувати на нового президента Володимира Зеленського.

«І на цю межу остаточної зневіри і надії поставив країну цей чоловік з ім’ям Петро… не шкода його. Хоч і по бєспрєдєлу його «кінчати» не правильно і не можна. Не дозволити це запопадливим — важливо… А ось те, за що заслужив відповідати, нехай відповідає, не шкода», — підсумував Він.

Джерело