Гриценко назвав головного провокатора на виборах! «За вказівкою Порошенка…»

Колишній кандидат в президенти України Анатолій Гриценко викрив групу провокаторів, які діяли «за вказівкою Порошенка»

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Генерал Юрій Федоров, найбільш довірена особа Порошенка, відповідальна за особисту охорону і його сім’ї – саме він за вказівкою Порошенка організовував через СБУ провокації під час виборів. У тому числі бандитське побиття наших партійців 28.11.2018 в Одесі. На підставі моєї заяви Нацполиция порушила кримінальну виробництво. Крім Федорова, там фігурантами є і два генерала СБУ-Кононенко і Довженка. Зараз і побачимо, привернуть їх до відповідальності, дозволять втекти?», – зазначив він.

Генерал Юрій Федоров, найбільш довірена особа Порошенка, відповідальна за особисту охорону його і родини – саме він за…

Posted by Анатолій Гриценко on Friday, 3 May 2019

При цьому Гриценко опублікував скріншот зі сторінки президента, на якому видно указ про звільнення Федорова.

Як повідомлялося раніше, колишній кандидат в президенти України Анатолій Гриценко опублікував на своїй сторінці в Facebook дивні агітаційні білборди

Політична реклама присвячена другого туру виборів, в який вийшли шоумен Володимир Зеленський і чинний президент Петро Порошенко.

На билдордах розміщені портрети Порошенко і президента країни-агресора Володимира Путіна. Також там міститься підпис «21 квітня. Вирішальний вибір».

Гриценко додав свій коментар з цього приводу.

«Це небезпечно для країни! Такою рекламою і газетами, які вже роздають штаби Порошенко — країну свідомо розколюють навпіл. В 2004м це робили російські технологи в штабі Януковича. Зараз це робить чинний гарант — гарант цілісності та єдності України ?! Також це пряма і безпідставна образа та зневага на адресу 85% людей, які в першому турі віддали голоси за інших кандидатів. Це образа та зневага в адресу і тих 1306450 людей, які проголосували за мене», — написав він.

Джерело