Гриценко звернувся до Зеленського з терміновим закликом! «Скільки можна терпіти»!

Президенту України Володимиру Зеленському необхідно терміновоскликати Верховну Раду, щоб одним рішенням «вбити трьох зайців»

Про це в своєму зверненні заявив Лідер «Громадянської позиції» АнатолійГриценко.

«Я б йому радив ініціювати позачергове скликання Верховної Ради та вирішити питання щодо Генерального прокурора, Міністра оборони, Міністра закордонних справ і голови СБУ. Не може країна в стані війни залишатися без двох ключових міністерств. Це армія і безпека, а це – дипломатія. Це солідарна позиція – тиск на Путіна», – зазначив він.

Раджу Зеленському скликати позачергове засідання Ради для кадрових питань, – ГриценкоПотрібно вирішити питання по Генеральному прокурору, міністру оборони, міністру закордонних справ і голові СБУ.Про це заявив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко у програмі «Суботнє інтерв’ю». «Зараз Зеленському не можна втрачати темп. Я би йому радив ініціювати скликання позачергової сесії Верховної Ради. Потрібно вирішити кадрові питання. Не може країна в стані війни, не може ні теоретично, ні практично, залишатись без двох ключових міністрів – оборони і закордонних справ. Це армія, безпека, дипломатія. Це солідарна санкційна позиція та тиск на Путіна. Генпрокурор – ну скільки можна цього «балаболку» терпіти? От питання просте: де Свинарчуки? Де вони, заарештовані? Пішли під суд?», – наголосив Анатолій Гриценко.Прес-служба

Posted by Анатолій Гриценко on Saturday, June 29, 2019

Не менш важливим питанням, стверджує Гриценко, є ситуація з Генеральним прокурором.

«Генпрокурор – ну скільки вже можна терпіти цього балаболку. Ось елементарний питання – де Свинарчуки?», – підкреслив він.

Як повідомлялося раніше, лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко розповів, чи готовий вступити в коаліцію з президентською партією “Слуга народу”. За його словами, він готовий об’єднається з політсилою глави держави Володимира Зеленського.

«Так, ми готові, за умови, якщо за цей період не буде зроблено стратегічних помилок антидержавного характеру», — сказав Гриценко.

Політик відповів на питання журналістів, що із Зеленським зустрічався лише один раз і не бачить сенсу робити цього ще раз поки що.

«Він мій телефон знає, якщо він захоче порадитися, набере, я кину все і допоможу, так само, як і допомагав Порошенку на першому етапі, коли здавалося, що він слухав».

28 червня в День Конституції Гриценко розмістив в одній з соцмереж тематичний пост. В ньому політик вітає українців з викладеним вдень і висловлює думку про «сумнівні плани» нинішньої влади, натякаючи на рішення президента Володимира Зеленського та його команди, змінити Основний Закон держави:

«День Конституції, зараз це державне свято. Держава, тобто влада, кожна без винятку влада намагається змінити Конституцію. Замість того, щоб її виконувати. Коли влада навчиться виконувати, і народ це побачить, тоді День Конституції стане народним святом. І тоді, сподіваюся, народ уважно почне читати цю книжку під назвою Конституція України».

Джерело