Гарбузове насіння: як приймати, щоб позбутися паразитів, холестерину та кашлю.

Гарбузове насіння дуже корисне. У ньому містяться білки, жирні кислоти, мінерали, магній, цинк, калій та багато вітамінів. Краще вживати його в їжу в сирому вигляді, бо смажене насіння втрачає свої корисні властивості.

Гарбузове насіння допомагає при захворюваннях сечовидільної системи та простати, позитивно впливає на роботу серця та серцево-судинної системи, є профілактикою закрепів, запобігає старінню шкіри, попереджує очні захворювання.

Лікувальний засіб для профілактики проблем простати:

150 г сирого неочищеного гарбузового насіння залити 1 л води (фільтрованої), варити 20 хвилин, залишити до охолодження, процідити.  Приймати 3 рази на день по 1 склянці.

Гарбузове насіння виводить паразитів з організму:

1 доза – 100-150 г (для дітей), 200-250 г (для дорослих); приймати зранку до їди.

Лікувальний засіб при кашлі та бронхіті:

З’єднати гарбузове насіння (60 г), мед (2 ст. л.), воду очищену (200 мл), спиртову настоянку прополісу (20 крапель), перебити блендером; приймати 5 разів на день по 1 ч. л.Дітям можна давати засіб від 2 років, але зменшити вдвічі дозу.

Лікувальне борошно від холестерину, цукрового діабету та закрепів:

Гарбузове насіння залити водою, залишити на 2-3 години, промити та висушити; перебити бленднром на порошок; перекласти в скляну банку, закрити кришкою. Приймати по 2-3 ст. л. на день.

При використанні будь-якого засобу лікування проконсультуйтеся з лікарем!