Hарешті! Переведення годинників на літній час скасують: nерші nодробності

Останнім часом ведуться розмови про скасування переведення годинників

Перехід на літній час відбудеться 31 березня в три години, однак найближчим часом його можуть скасувати. Разом з українцями на літній режим перейде і Європа, хоча там вже давно ведуться розмови про скасування переведення годинників. Про це інформує Сьогодні.

В недалекому майбутньому ініціативу має затвердити Європарламент, а вже в червні цього приводу передбачена зустріч міністрів транспорту країн ЄС. Також рішення про скасування переведення годинників повинні схвалити країни-члени, але поки дата фінального голосування невідома.

До речі, на президентському сайті все частіше з’являються петиції з пропозицією скасувати маніпуляції з часом. Однак на даний момент жодна з них не набрала достатньої кількості голосів. Також у минулому році рішенням цього питання зайнявся один з нардепів, зареєструвавши в Раді відповідний проект постанови, який донині розглядають у комітетах.

Незважаючи на це, в Кабміні не виключають можливості переходу на один час з Євросоюзом. Тому, якщо ЄС таки зважиться розпрощатися з переведенням стрілок остаточно, наше Мінекономрозвитку також внесе відповідні корективи.

Джерело