Генерал ВДВ, Який Хотів Стати Двічі Героєм РФ Із Ганьбою Звільнений Путіном З Армії

Повітряно-десантні війська – хвалена путінська еліта, яка лякала весь світ своєю міццю, але у першому ж бою була помножена на нуль.

Генерал-полковник Сердюков, який майже 6 років командував ВДВ РФ, який прагнув обігнати Маргелова і стати двічі героєм, був з ганьбою звільнений Путіним. Причиною цього став повний розгром та некомпетентність сердюківського воїнства в Україні.

Кремлівські пропагандисти показують кадри висадки елітної 45-ї бригади спецпризначення у Гостомелі, але не показують того, що було далі. Бригада практично припинила своє існування і в боях більше не брала участі.

Відомі псковські десантники прикрасили сотнями тонн своєї згорілої техніки вулиці Бучі та Ірпеня. Російський десант був під 0 розбитий у Василькові. А звірі з 83-ї та 11-ї десантно-штурмових бригад ВВО відповідають за масовий геноцид українців в Ірпені, Бучі, Бородянці, Мощуні.Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.