Home / Події / “Скромність – то для смертних”: Те, як московський піп прибув на молебень шокувало вірян. Такого собі ще не дозволяв ніхто “Скромність – то для смертних”: Те, як московський піп прибув на молебень шокувало вірян. Такого собі ще не дозволяв ніхто

Предстоятель УПЦ МП на вертольоті прилетів у Вінницьку область.

Відеопрогравач
Про це повідомляє прес-служба Немирівської райдержадміністрації.
Візит до Немирова митрополит Онуфрій здійснив 11 вересня, щоб взяти участь у святкуванні 800-річчя Свято-Троїцького жіночого монaстиря.
Крім того, православні відзначали в цей день Усікновення голови Іоaннa Хрестителя.
Онуфрія зустрічало керівництво району, місцеві представники МП і масовка з жителів і навіть дітей у національних костюмах з короваєм. З останніми голова УПЦ МП зробив фото на пам’ять.

Що примітно, митрополит в Немирів, судячи зі знімків, прилетів на вертольоті.
Нагадаємо, в серпні минулого року митрополит помолився за Україну разом з патріархом Філаретом і головами всіх інших українських церков, а також сенсаційно заявив про те, що боротьба українців з ворогом – це боротьба не тільки за батьківщину, але й за віру.

Однак керівник Інформаційного управління Київської Патріархії Євстратій Зоря закликав спокійно ставитися до промови Онуфрія в Софійському соборі, не записувати його в патріоти.

джерело